Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Майстер художнього ткацтва у техніці "ручний перебір" Лариса Левикіна демонстувала свої роботи у Львові на ІІ Транскордонному фольклорному фестивалі "Орнамент Фест"

Майстер художнього ткацтва у техніці "ручний перебір" Лариса Левикіна демонстувала свої роботи у Львові на ІІ Транскордонному фольклорному фестивалі "Орнамент Фест", який проходив з 25 по 30 вересня у Львівському Палаці мистецтв, організований громадською організацією "Центр розвитку української культури і самореалізації " (керівник Лілія Плахтій).

Лариса Левикіна — член Національної спілки майстрів народного мистецтва України майстер художнього ткацтва у техніці “ручний перебір” створює свої авторські гобелени близько 20 років. Її твори зберігаються у фондах музеїв та приватних колекціях України і за кордоном а також представлені в Енциклопедії Сучасної України.

Лариса Левикіна для створення гобелену використовує виключно натуральні матеріали — вовну і напів вовну.

Традиційний чи модерний гобелен огортає теплом доиівк і зачіпляє приспані куточки серця любовю неперевершеної мсткині яка вкладає глибину душі і частинку історії минувшини українців що нагадує про наше давнє коріння несе шарм вишуканого мистецтва та вчить нас зберігати і примножувати традиції однієї із кращих ручних робіт — створення гобеленів.

Зображення
Коментарі