Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Гори книг і море авторів на головному культурному фестивалі України Book Forum

На головному культурному фестивалі України Book Forum, що проходив у Львові протягом 19-24 вересня, cправді були гори книг, куди хотілося не тільки летіти, а пірнути і рости з ними.. Не знаю як кому, а мені було всього вдосталь: книг, літературних імрез, море авторів, відомих і невідомих, творчих зустрічей і презентацій. А так як 26 BookForum - це платформа для спілкування і розвитку, збагачення себе духовно та ідейно, творчо і з відкритим серцем, з любов'ю до книги, до людей, до Бога, в моїх планах виокреслилась локація, що розміщувалась в Opera Undeground і де проводилась літературна імпреза учасників IV Міжнародного літературного конкурсу прози "Крилатий лев" за участю Юрія Коваля, Олега Фешовця, Надія Мориквас, Василя Стефака, Богдан Пастуха, Ігоря Держко.

Головував на літературно-культурному заході член Національної спілки письменників України Олесь Дяк. Він і представив гостей-переможців конкурсу у 2019 році, які приїхали з різних куточків нашої держави на книжковий форум, в рамках якого відзначалася презентація конкурсу. Це, зокрема, лауреат першої премії та спеціальної відзнаки часопису "Дзвін" Віталій Левун з Києва за повість "Сни увіч проти вербної неділі" , лауреат другої премії та спеціальної відзнаки часопису "Дзвін" Олександр Стусенко із міста Бар Вінницької області за повість "Розчинені в Хармсі" , лауреат третьої премії і спеціальної відзнаки Інтернет-видання "Річ" Володимир Карачинцев за рукопис художньо-філософських есеїв "Смисли восьмого дня".

Учасниками заходу стали й інші дипломанти конкурсу, як ось Наталя Смирнова (м. КРОПИВНИЦЬКИЙ), Сергій Зінченко (м. КРИВИЙ РІГ), Степан Орищин (м. Львів), Олександр Басанець (Дніпропетровщина), Дмитро Литвиненко (м. КИЇВ), Володимир Германов (м. КИЇВ).
Серед переможців був і відомий письменник зі Львова Зиновій Легкий, якому присуджено диплом і спеціальну відзнаку "Сеньйор" за роман "Розплата".

Спеціальним гостем події стала Галина Максимів з Верховинщини, лауреат першого конкурсу.

Як сказала Надія Мориквас, вітаючи переможців конкурсу, "Справжні письменники народжуються у конкурсі "Крилатий лев" і це приємно, адже новітня література, є простором духу, місцем вираження сучасної історії, погляду на життя, взагалі, ритмічним пульсом нової доби".

Головуючий Олесь Дяк зазначив й те, що твори переможців першої десятки рекомендовано до опублікування в літературних часописах і збірниках, а найкращі твори молодих - у спеціальних молодіжних числах журналу "Дзвін".

Галина Фесюк, головний редактор Інтернет-видання" Моя Жовківщина

Зображення
Коментарі