Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Юрій Яценко, Вероніка Міронова "Політ В'ЯЗНЯ".

На головному культурному фестивалі України Book Forum, що проходив у Львові протягом 19-24 вересня, cправді було гори книг, де хотілося не тільки летіти, а пірнути і рости з ними. Та попри все, книжкова фієста, це платформа для спілкування і розвитку, збагачення себе духовно та ідейно, творчо і з відкритим серцем, з любов'ю до книги, до людей, до Бога.

Оглядаючи книжкові полиці на фестивалі, можна зустрітися з багатьма улюбленими авторами від Петра Шкрабюка до Марії Чуманої, чи від Василя Шкляра до Марії Людкевич, та серед усіх немало тих, хто постраждав на Сході України, захищав Україну, а навіть вийшли із полону.

Вже на виході із території фестивалю - Палацу Потоцьких - впізнаємо молодого, усміхненого, впевненого у собі Юрія Яценко, автора біографічного твору "Політ в'язня" із серії "Воєнні щоденники".
Після першого слова привітання відчуваю у його голосі м'якість і доброзичливість, що аж ніяк в багатьох українців не вплітається у розуміння, що хлопець був ув'язненим і залишається доброчесним, привітний.

Після розмови фотографуємося та купляємо автобіографічну книгу "Політ В'ЯЗНЯ", в якій йдеться про страшний рік ув'язнення та протистояння ФСБ, рік моральних і фізичних катувань.
Знайомлюся з книгою, перечитую уривки, волосся йде дибки.. А ЮРІЙ усміхається, так тепло і щиро.. І підписує книгу. Обіцяю написати відгук.

До історії.
ЮРІЯ ЯЦЕНКО заарештували навесні 2014 року у Москві куди він поїхав на роботу. Як і багато інших українців, став політв' язнем і опинився заручником російсько-української війни. Але опинившись у лабетах феесбешників, де його залякували, по нелюдськи катували, примушували свідчити проти близьких і проти власної країни, не здався, не зрадив, зберіг людяність, не озлобився, став одним із перших бранців, кого повернули в Україну.
Юрист за фахом, сьогодні Юрій відстоює права тих, хто попав в горло московсько-путінської тортурної машини.

Зображення
Зображення
Коментарі