Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Марина Варич "СЬОМЕ ПРОРОЦТВО СЕМІРАМІДИ".

Книжковий форум у Львові - Book forum - культурна подія Міжнародного масштабу в Україні. Тому від багатьох учасників форуму з різних територій України можна було почути "я готувався до форуму протягом року", "бути українцем і не придбати книгу в улюбленого автора на Форумі, це неповага до себе", "форум, це нові зустрічі, продовження презентацій у нових колах, це саморозвиток", "без прочитання книги не можу й дня прожити, на Форумі - нові книги" тощо.
А що особисто для мене книга і форум?
- Книжка, це збагачення, це тиша і океан, водночас, це любов, це емоції.. А форум через інтуїцію допомагає познайомитися з новими авторами, їх книгами..

Моє знайомство з прозаїком Мариною Ваврич із Києва - підвечірнє.. Надіюся, буде актуальним. Напрочуд спокійна, таємнича і водночас глибинна авторка, стояла біля своїх книг в палатці, котра розміщена далеко від основних входів і... усміхалася. Її не можна було не помітити.. Та вона не на ринку, не виголошувала "купіть книгу", письменниця вражала своєю присутністю, красивим жіночим образом. У мене відразу виникло бажання краще впізнати внутрішній світ авторки. Так, Марина, багата жінка...на світ, який є всередині неї, на сенс життя і час, про який вона пише у своїх творах.

Книга " СЬОМЕ ПРОРОЦТВО СЕМІРАМІДИ", в яку увійшли повісті та оповідання, написані в жанрі фентезі, - має вишукану оповідну манеру і мовну культуру, які домінують над сюжетами, що очевидно йде із середини самої Марини Варич.
Купляю книгу і тішуся, що маю змогу прочитати про героїв, які тікають від реальності, і насправді є всередині нас, але вміють повернутися назад, долаючи стогір'я перешкод.

Прочитала декілька новел і зрозуміла, авторка неперевершений знавець людської душі, з повнотою доброти і тепла. Її герой, Ангел, звертається до нас сонцесяйними словами: "Все найгірше, що було в мені я вичавлював із себе по краплі. На це пішли тисячоліття, але зрештою все зло зібралося в них. Так я звільнився від руйнівної сили закладеної в мені і став Самою Любов'ю. Але доки вони (злі сили, моє) живі, ця сила продовжує існувати. Лише їх загибель покладе їй край". Ангел прибирає пелену і показує Денщиці інший поганий світ, що реально міняє людину від побаченого.

Дякуючи зустрічі з Мариною Варич, підтверджую своє розуміння багатства людини - вічність чекає на кожного, але якою вона буде залежить від нас самих.

Читаймо книги добрих авторів!
Головний редактор Інтернет-порталу "МояЖовківщина" Галина Фесюк

Зображення
Коментарі