Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вітання із Міжнародним Днем туризму. Галина Фесюк - 20 років на ниві туризму

Мої найкращі вітання із Всесвітнім Днем туризму!

Сьогодні рівно 20 років як я розпочала свою любов і діяльність в галузі туризму.

27 вересня 1999 року мене привітав із цим святом, на той час, директор Жовківського ДІАЗу Володимир Накопало. Ми з ним розпочали трудову діяльність у гуртку "Екскурсоводи-краєзнавці" Жовківського центру дитячої та юнацької творчості.
Тут я пропрацювала шість років з дітьми, з якими розробляла перші туристичні маршрути, вчила їз проводити екскурсії по місту, ми їздили по різних історико-архітектурних місцях та ходили у туристичні мандрівки. Це були початки, які робили нас щасливими від того, що ми впізнавали наш край. За власні кошти я видруковувала туристичні буклети, випускала літературно-мистецький і краєзнавчий часопис "Живоцвіт", в якому діти друкували свої маршрути, розповіді про поїздки і мандрівки, виставляли фото звіти. А мене запрошували проводити гостям і делегаціям державної адміністрації і районної ради екскурсії.
Згодом я подала свої документи на конкурс і стала працювати у відділі культури і туризму Жовківської РДА головним спеціалістом з питань туризму. 8 років праці дали свої сліди. Я провела сотні авторських екскурсій для гостей і делегацій, маю чудові записи у Книзі відгуків від депутатів до міністрів, які задоволені розповідями про історію району і м. Жовкву, випустила десятки матеріалів в різних ЗМІ і буклетів про музеї, історико-архітектурні пам'ятки, готельно-ресторанний бізнес, рекреаційну Жовківщину, зокрема випустила авторську книгу "Історія, культура, туризм" у двох томах, безліч буклетів та інформаторів із туристичними маршрутами, щорічно проводила конференції на тему туризму, музеїв, історико-архітектурну спадщину, створила більше десятка різних за тематикою туристичних маршрутів по району, за що отримала від Міністерства економіки грамоту.
Було багато й інших нагород.
9 місяців я виконувала обов'язки начальника відділу культури і туризму, у той час, коли голова РДА не могла визначитися з керівником, ми спільно із Обласною Федерацією туризму провели на Жовківщині Міжнародний туристичний захід "ЄвроВело тиждень", в якому із 12 країн світу взяли участь велотуристи.

Як сказав голова федерації Тарас Пахалюк, захід проводився у нашому районі лише тому, що він знав рівень моєї організації з інших велозаходів. Зрештою, так і було. Протягом декількох років ми проводили в Жовкві фестиваль "Відкриття туристичного сезону", робили веломандрівки, та краєзнавчі поїздки по Україні, на які я розробляла маршрути, за купили у районний Народний дім 7 велосипедів.
Але прийшов час...
Сьогодні для мене галузь туризму стала однією із професійних ланок мого життя.
З 2018 року я є членом Всеукраїнської асоціації гідів. Протягом року провела багато екскурсій для екскурсантів та гостей, делегацій з різних країн світу, зокрема США, Канади, Австралії, Німеччини, Білорусі, Сербії, Болгарії, Польщі, Словаччини, Словенії, Італії, Іспанії..в тому числі молоді та дітям із Східних областей України та інших.

Дякую Богу, що всі екскурсії та зустрічі додали мені нових знайомств та великого досвіду.

Я читала лекції на Донеччині, була на Міжнародних конференціях у Києві, що стосується галузі туризму і які організовували Мінкульт, ВАГ і Міністерство економіки..

Тому я щиро бажаю усім, хто працює у цій галузі, творчих здобутків, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні довколишнього світу…
 

Зображення
Зображення
Коментарі