Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ туристичного маршруту "Історичний шлях кримсько-татарського народу з Криму до Литви"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ туристичного маршруту "Історичний шлях кримсько-татарського народу з Криму до Литви"

27 вересня у прес-центрі Львівського палацу мистецтв (директор Юрій Візняк) Львівська обласна молодіжна хостел асоціація (керівник Леся Довганик) відбулося ряд заходів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму на тему "Туризм і робочі місця: краще майбуття для всіх".

В рамках програми культурно-мистецької студії офіційні особи відкрили захід із привітання.
До присутніх звернулися, зокрема: начальник відділу маркетингу та промоції управління туризму Львівської ОДА Марина Якушева, директор Палацу Мистецтв Ігор Візняк, доктор філофських наук Львівського Медичного університету Ігор Держко, Президент БФ ім. Б. ВОЗНИЦЬКОГО, Олександра Лісаковська.

Організатор заходу Леся Довганик оголосила про початок конкурсу "Чотири пори року" на тему "Незвідані маршрути" : фото ідеї та есе осінніх мандрівок."

З цього приводу вона запропонувала Програму заходів, в рамках якої запланований Міжнародний молодіжний марафон, в якому мають взяти участь студенти та активісти туристичного руху.

Також відбулася презентація туристичного маршруту "Історичний шлях кримсько-татарського народу з Криму до Литви", яку провела литовка- перекладач.

Участь у відкритті взяли студенти факультету культури й мистецтв Львівського національного університету, Інституту економіки і туризму, Національного університету "Львівська політехніка".

Зображення
Зображення
Коментарі