Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Олеся Коржиневська, продюсер проекту "Я. Ніна. ВАРТО ЖИТИ": "Заради життя варто жити і допомагати іншим".

28 вересня в Українському католицькому університеті відбулася зустріч з Яніною Соколовською - жінкою, яка перевернула мою свідомість.
Для цього варто було перекинутися кількома словами, не ради ІНТЕРВ'Ю, а лише, щоб відчути одна одну, зрозуміти.. Саме зрозуміти.. Про що я так багато років мрію - жити з людьми, які тебе зрозуміють. І ось вона.. ЯНІНА Соколовська, жінка, яка обіймає великий світ чесністю і любов' ю, спокоєм і добротою.. Накінець, я зрозуміла чому мені так хотілося не запізнитися на цю зустріч.

Сьогодні я переконалася, що люди, котрі вміють робити добро, унікальні і особливі, їм не варто говорити зробити добру справу, вони самі це роблять. Такою є команда Яніни. І не просто однодумців, це друзі, партнери по добрих справах. Це саме вони допомогли і допомагають Яніні жити і працювати, творити і робити добру справу - допомагати хворим на невиліковну хворобу, чуму сьогоднішнього століття - РАК.
Чесно сказати, я впевнена, що всі, хто сьогодні був присутнім на цій прекрасній людській зустрічі, погодиться зі мною - страх перед цією хворобою зменшився..Більше того, з цієї хвилини ще більше розумію, що не варто реагувати на людей, котрі всілякими недобрими справами, поступками можуть перешкоджати стати щасливим. Треба жити заради життя. Як живе після важкої хвороби Яніна із своїм прекрасним проектом "Я. НІНА. ВАРТО ЖИТИ", як живуть хворі цією недугою діти із мріями, як живуть родичі, в яких є хтось хворий у сім'ї.

Як на завершення зустрічі сказала Яніна Соколовська, "ВАРТО жити, і берегти здоров' я, а не тратити час на матеріальні речі, на пусті розмови чи віддавати себе повністю роботі".

На сьогоднішню зустріч прийшли не байдужі люди: медики, священики, державні чиновники, молодь, громадські діячі, благодійники. Може тому й не було багато запитань до Яніни.

Сама дивуюся: як я могла за лічені хвилини написати і прочитати свій вірш для Яніни "ВАРТО ЖИТИ".

Чи не тому, що хотіла сказати Богу як щиро вдячна Йому за шанс жити життя?!
Або висловлюючись словами Олесі Коржиневської хотіла наголосити "Заради життя варто жити і допомагати іншим".

Зображення
Зображення
Коментарі