Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Міжнародний проект - презентація книги в Україні американського вченого Майкла Вулкока "Конкурентноспроможність держави. 2 СЕЗОН." - закінчився

Як повідомила Всеукраїнська Громадська організація «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ», проект з презентації ідей книги «Building State Capability: Evidence, Analysis, Action» та її публікації (авторство трьох науковців з Гарвардського університету) завершився.

З 18 до 24 вересня 2019 року, на запрошення ВГО та партнерів проекту Україну відвідав один із авторів книги - Майкл Вулкок, доктор соціологічних наук, провідний науковець з соціальних питань в групі досліджень розвитку Світового банку (м. Вашингтон, США), викладач Державної політики в Школі управління ім. Джона Кеннеді при Гарвардському університеті.

Офіційні заходи відбулись згідно програми:

19 вересня – на запрошення директора ЛРІДУ, члена-кореспондента Національної академії наук, доктора економічних наук, професора Загорського Володимира  відбулася зустріч із науково-викладацьким складом, аспірантами, докторантами та слухачами Львівського регіонального інституту державного управління (ЛРІДУ), в рамках якої відбулася лекція та обговорення за темою: "КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ. УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА."

Групою підтримки стали представники Львівського осередку ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ»: Taras Kitsak- кандидат наук з державного управління, доцент і Iryna Kitsak – магістр державного управління, аспірант ЛРІДУ.

19 вересня – на Львівському Форумі видавців Book Forum відбулася презентація україномовного видання книги «Будівництво спроможності держави: Факти. Аналіз. Дії», М.Ендрюс, Л. Притчетт, М. Вулкок. Oxford University Press, 2017 – САМІТ-КНИГА, 2019.

20-21 вересня львівські колеги організували екскурсію Львовом, зокрема, Tina Kokhalyk - кандидат наук з державного управління, доцент кафедри української та іноземних мов і Галина Фесюк – українська поетеса, краєзнавець, журналіст, громадський діяч у сфері культури, магістр державного управління.

Перебуваючи у Львові на Книжковому форумі та на екскурсії, Майкла Вулкока вражало все: від архітектури до вузеньких вулиць, кафе на даху і храми. І хоч американський вчений вже не вперше в Україні та він із задоволенням розглядав туристичні об'єкти у Львові, художньо-мистецькі картини та роботи скульпторів у храмах; час від часу піднімав голову високо в небо і усміхався. На запитання "Що вам сподобалося в Україні?", з такою ж усмішкою відповів "Львів".

21 вересня - у Національній службі здоров’я України, м. Київ  проведено круглий стіл  "КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ. HEALTH CARE ASPECTS", який організували  Oleksandr Zhyhinas, Executive Consultant, National Health Service of Ukraine за сприянням Олена Дорошенко, кандидат наук з державного управління, представниця Світового Банку в Україні.

Захід відвідали заступники міністра охорони здоров’я та Національної служби здоров’я, керівники структурних підрозділів. 

22 вересня - в Ірпінській міській бібіліотеці відбулася презентація україномовного видання книги «Будівництво спроможності держави: Факти. Аналіз. Дії», М.Ендрюс, Л. Притчетт, М. Вулкок. Oxford University Press, 2017 – САМІТ-КНИГА, 2019.

Захід організували Самміт-книга, Ірпінська міська влада, зокрема, в.о. голови Ірпінської міської ради Anastasiia Popsuy та депутат Ірпінської міської ради, заступник голови Виолетта Кременчук. Групою підтримки стала ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» в м. Ірпінь: кандидати економічних наук, доценти Богдан ДергалюкOksana KavtyshAlla Grechko

23 вересня  - проведено робочі зустрічі та обговорення механізмів конкурентоспроможності держави доктора М. Вулкока у Світовому Банку та Інституті Майбутнього, м. Київ

Для довідки:

Відгуки на англомовну версію книги у журналі «Держслужбовець», No 4, 2018 р. або за посиланням https://u.to/gPxIFg

Опис змісту, цілей та практичного застосування книги: https://u.to/Mv1IFg

Англомовна версія книги у вільному доступі за посиланням: https://bsc.cid.harvard.edu/

Україномовне видання книги можна замовити на сайті видавництва САММІТ-КНИГА у листопаді 2019 року.

ЗАГАЛЬНЕ КЕРІВНИЦТВО ПРОЕКТОМ: Ольга Піддубчак (Olga Piddubchak) – президент ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ

ОРГАНІЗАЦІЙНА ГРУПА ВГО, що активно супроводжувала проект протягом двох років: Олександр Андрєєв (Oleksandr Andrieiev) Ніколенко Галина Геннадий Рябцев Богдан Дергалюк Alla Grechko Oksana Kavtysh Iaroslav Vyshnia, Влад Романовський, Олена Олійниченко, Taras Kitsak Iryna Kitsak Vita Tantsura

Підтримку проекту у вигляді анонсів та публікацій статей здійснював головний редактор журналу "Держслужбовець» Андрій Мацокін (Andrey Matsokin).

ВГО «ЕЛІТА ДЕРЖАВИ» https://ed-ua.org об’єднує випускників Національної академії державного управління при Президентові України та науковців та щиро запрошує до співробітництва нових членів організації та партнерів, участі у нових проектах, які сприятимуть просвітництву громадян та успішності нашої держави.

 про фонд "Нова Україна" 

 

 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі