Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному артпросторі «Lуtavrу».

9 і 10 жовтня в Чернігові, 10 жовтня - Ніжині, Корюківці, Бахмачі, Острі (Козелецького району) та 11 жовтня в Седневі відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному артпросторі «Lуtavrу».

Міжнародний літературний фестиваль «Lуtavrу» проходитиме одночасно на базі багатьох локацій. Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступатимуть у школах, університетах, бібліотеках, музеях. Мешканці та гості згаданих населених пунктів Чернігівщини зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Цьогоріч, крім класиків та молодих авторів української літератури, будуть відомі митці з Польщі, Литви, Хорватії, Білорусі, В’єтнаму, Туреччини, Грузії, Чехії, Румунії, Греції, Великобританії, Сербії.

Як стверджує натхненниця та топменеджерка фестивалю «Lуtavrу» Тетяна Винник, мета фестивалю — привертати увагу дітей та молоді до читання, ознайомлювати із сучасною українською та зарубіжною літературою, просувати книжку в сучасне культурне молодіжне середовище, робити модними та популярними традиції сторітаймів, створювати живий діалог читача та письменника.

Організатором ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному артпросторі «Lуtavrу» є громадська організація «Центр новітніх ініціатив та комунікації» (Ніжин). 

Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська, Остерська, Седнівська та Бахмацька міські ради, ГО «Медіа-центр “Свобода слова нового століття”» (Корюківка), МГО «Альтернатива» (Корюківка) та БФ «Захистимо Україну», Чернігівська обласна організація Спілки письменників України, PEN Ukraine, Асоціація українських письменників (АУП).  

 

Подія на фейсбуці

Зображення
Коментарі