Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Оксана Іленьків: “Якщо “Віра в життя” є — значить, є надія у здійснення мрії”.

4 жовтня у Львові з ініціативи Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, в рамках Всеукраїнського суспільного форуму Екуменічний соціальний тиждень XIIЕСТ на тему: «Відповідальність vs популізм», відбувся благодійний аукціон «Віра в життя».

Координатор Форуму Оксана Іленьків (Oksana Ilenkiv) зорганізувала відомих жінок в Україні задля допомоги передчасно новонародженим діткам – підтримати життя, за яке вони борються. Спільно із Львівським обласним благодійним фондом «Немовля», який опікується передчасно народженими дітьми, організатори вирішили допомогти у здійсненні мрії – подарувати їм дитинство.

Серед відомих жінок, зокрема, Оксана Винницька-Юсипович - почесний консул Канади в Україні, Леся Корнат - керівниця управління у справах національностей, релігії та фінансово-планової роботи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, мистецтвознавець Христина Береговська (Khrystyna Beregovska), Олена Заблоцька - лікарка-стоматологиня клініки Заблоцьких, Андріана Мальська - співзасновниця благодійного фонду БФ "Здорові діти", Ірина Ключковська - очільниця Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», Ольга Кузьменко - мама Андрія Кузьменка (Скрябіна), Оксана Юринець (Oksana Yurynets) - професор кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності ЛНУ.

Благодійна акція «Віра в життя» відбувається вперше, але й на майбутнє Оксана Іленьків планує її продовжувати. Організовуючи благодійний аукціон, вона сподівається на милосердя добрих людей, які матимуть невимушене бажання підтримати життя діток. “Якщо “Віра в життя” є — значить є надія у здійснення мрії” - так вважає Оксана Іленьків.

У рамках акції «Віра в життя» відбувся майстер-клас з виготовлення витинанок, який проводила неймовірно талановита і відома українська майстриня Дарія Альошкіна (Daria Alyoshkina), знана не тільки в Україні, а й далеко за її межами, в країнах де експоновано роботи Дарії, зокрема, у Варшаві, Фрайбурзі, Парижі, Сеулі, Торонто та багатьох інших містах світу.

- Головні гості заходу – жінки - громадські діячки України, які витинали «Дерево життя», що є найбільшою цінністю для кожного народженого немовляти, - наголосила Оксана Іленьків.

Стартова ціна витинанок на аукціоні — 1000 гривень - не обмежувалася оголошеною. Приємно було бачити щасливі обличчя усіх — і тих, хто купив і тих, чия витинанка відтепер буде прикрашати стіни покупців. У народі кажуть: “Те, що створене руками з милосердя, народжує любов” . Що ж, хай любов’ю зігріваються не тільки діточки, а й ті, хто своїми руками творять добро!

У заході також взяла участь Творча школа Табакова та відомі київські дизайнери “SVITLO , які представили осінню колекцію одягу.

Аукціон відбувся. Емоції. Гарний настрій від вишуканого задуму і неймовірно красивого мистецтва залишився у кожного присутнього... В душі чи в серці?!.. Головне, що продовження доброго життя дитини дають красиві і талановиті жінки.

Головний редактор Інтеренет-порталу "Моя Жовківщина" Галина Фесюк
Засновниця Культурно-туристичного центру TO LVIV

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі