Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Всеукраїнський суспільний форум ХІІ Екуменічного соціального тижня в УКУ - закінчився

Протягом 2-4 жовтня у Львові в Українському Католицькому Університеті проходив Всеукраїнський суспільний форум ХІІ Екуменічного соціального тижня, на якому обговорювалася тема "Відповідальність vs популізм"  в контексті якої 4 жовтнявідбулася розмова про цілісні орієнтири сучасної української молоді. про цілісні орієнтири сучасної української молоді.

Модеруючи захід, доктор соціальної економіки, політолог, економіст Зіновій Середа сказав: "Кров мучеників, це насіння нових християн". За коментарем на ці слова він звернувся до військового капелана, викладача програми "Етика -Політика-Економіка" о.Андрія Зеленського.
- Впродовж війни в Україні зникло багато мрій, а для того, щоб пам'ять не зникла, маємо більше від себе вимагати пам' ятати. А щодо особистості, то популізм, це методологія спрощення дійсності, антонімом до якої є довіра, і яку маємо в суспільстві створювати, щоб мати культуру довіри" - прокоментував капелан.

Під час дискусії обговорювали не тільки питання популізму, а й відповідальності. Також було проаналізовано причини виникнення популізму в Україні та обговорювались питання: чи може популіст бути ефективним керівником, які можливі наслідки такого керівництва.

Участь у дискусії взяли почесні спікери - провідні експерти, громадські активісти та релігійні діячі, які об’єктивно оцінювали події в сучасному українському суспільстві, виокреслюючи тему духовності та культури, в якій акомулюється молодь.

Цього дня серед спікерів були, зокрема, ректор Українського католицького університету о.д-р Богдан Прах, доктор соціальної економіки, політолог, економіст Зіновій Свереда, програмний директор Кримського дому Алім Алієв, керівник Програми економічного лідерства Роман Тичківський, головний редактор проекту "Історична правда" Вахтанг Кіпіані, військовий капелан, викладач програми "Етика-Політика-Економіка", співзасновник Української академії лідерства о.Андрій Зелінський.

Розвиваючи тему, ректор Українського католицького університету о.д-р Богдан Прах наголосив: "В Україні покоління богословів дуже молоде, 40-45 років і тому важливо залучати молодь до популяризації духовних закладів".

"Якщо суспільство думає, що все добре, то так не буде, потрібно споживати якісну інформацію, а для цього важливо відмовлятися від онлайн і повертатися до реального життя. Інформаційна безпека, це творення спільних інтересів і цінностей.- так вважає головний редактор проекту "Історична правда" Вахтанг Кіпіані.

"Ми повинні ставати фахівцями в тих чи інших сферах, щоб стати корисно у суспільству, але найголовніше бути людиною". - зауважив керівник Програми економічного лідерства Роман Тичківський,

Підсумовуючи дискусію Зіновій Середа сказав: "Будьмо воїнами кожний з нас" . І ці слова стосувалися в першу чергу молодих людей. 

У заході взяли участь студенти та молодь львівських вишів і гості з різних країн.

Галина Фесюк - головний редактор Інтернет-порталу "Моя Жовківщина"

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі