Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

4-ИЙ ЛЬВІВСЬКИЙ ФОРУМ ГОТЕЛЯРІВ І РЕСТОРАТОРІВ «ЛЮДИ І РЕАЛЬНІ ПРОЕКТИ, ЯКІ ВЧАТЬ І НАДИХАЮТЬ!»

ПРОГРАМА ФОРУМУ:

(у програмі можливі незначні зміни)

10:00 – 10:30 Реєстрація учасників і ранкова LaKava

10:30 – 11:15

"Від пафосу до мінімалізму. Від понтів до реальних потреб. 3* сервіс має підтягнутися до рівня 5*, а 5* - готовність на іноземного туриста"

Володимира Чайковська (Трускавець) - менеджерка з навчання і розвитку персоналу у легендарному і розкішному готельному комплексі "Mirotel Resort & Spa" і одному з найпопулярніших готелів «Весна» 3* в Трускавці.

11:15 – 11:45

"Операційне управління: коротко про головне. Сервіс в структурі компанії"

Катерина Кульчицька (Київ) - поділиться величезним досвідом як сучасного управління, так і створення готельних проектів - від невеликого готелю Ministerka Lake House Отель - Ресторан і хостелу @BeeStation до грандіозного заміського комплексу Shelest! Кожен проект - це щось особливе, і як раз те що нам потрібно! І завжди в кожній деталі і кроці - в Катерини багато любові і клієнтоорієнтованності, бо вона жодної хвилини не стоіть на місці, вчиться і готова поділитися знаннями з вами!

11:45 – 12:30

"Секрети готельних продаж від Marriott"

Chris Starbird (Заліщики) - рік назад Кріс різко поміняв життя і приїхав допомагати розвивати Україну! Менеджер з продажів в одному з найвідоміших готельних мереж світу - Marriott в США, він пройшов практичну школу продаж і обслуговування гостей і поділиться досвідом - чого досі бракує у нас і які інструменти можна залучити в роботу!

12:30 – 13:00 LaKava перерва

13:00 – 13:45

"Емоційний інтелект – як навчити співробітників зчитувати емоцію гостя”

Ірина Магалецька– керівник відділу навчання Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group (40 готелів в Україні, Швеції і Німеччині), тренер з ресторанного сервісу.

13:45 – 14:15

“Все про Цільову аудиторію. Що, як і навіщо визначати”

Всеволод Поліщук- один з найулюбленіших маркетологів Західної України, автор цікавих концептів і соціальних проектів і навіть Об'єднання маркетингових гуру (!) розкаже і покаже як саме треба визначати цільову аудиторію у 2019 і для чого потрібна така глибина.

14:15 – 15:15 обідня перерва (для власників квитків "стандарт" – доставка обіду прямо на форум від LvivSmartFood. Просимо особливі побажання щодо відсутності певних продуктів в меню вказати на viber)

15:15 – 15:45

“Головні сегменти гостей ресторанів 2019 - їх потреби, і як саме їх задовільняти”

Андрій Магалецький – F&B Директор Національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group (40 готелів в Україні, Швеції і Німеччині).

15:45 – 16:15

"Один бізнес – різні формати. Родинний ресторан, доставка і street food. Що козир?”

Лола Ланда (Львів) - улюблена рестораторка всього Львова і не тільки, засновниця кафе Jerusalem і сервісу доставки LvivSmartFood, авторка багатьох кулінарних проектів і амбасадор самого Сільпо!

16:15 – 16:30 виступ уточнюється

16:30 – 17:15

“Феномен Алі – або як продавати не дешевше, а дорожче?”

Тетяна Гончаренко - експерт з маркетингу і стратегії. Співзасновниця Першої української он-лайн школи для готелярів «BeeSmart. Точка злету!»

17:15 – 18:00 нетворкінг&коктейль: спілкування і ближні знайомства

18:30 – авантурний похід на пиво в один з нових концептів Kumpel Group – Craft&Kumpel Beer Atelier (пиво не входить у вартість участі і регламентується власним апетитом :)

Для того, щоб бути успішним, потрібно знати серце вашого гостя!

Чекаємо Вас на форумі - місці зустрічі знань і натхнення!

 

31 жовтня, Львівський палац мистецтв

 

Додаткова інформація, питання та побажання

за телефоном 067 3101403 Тетяна

Зображення
Коментарі