Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

"Бишківчанка" в гостях у всесвітньо відомого італійського художника

П’ять років у с.Бишків на Жовківщині живе і працює італійський художник-інтелектуал, доктор філософії, в минулому актор і режисер, спортсмен Вітторіо Джіакомі, родом із Кассіно. Найцікавішим є те, що художник залишив свою краю Італію, і переїхав жити на Україну. Чому? Завдяки трудолюбивій жінці - бишківчанці пані Галині. А почалася ця життєва історія із нелегкого життя українки. Розпалися колгоспи, фінансова недостатність і безробітття. З трьома діточками залишилася пані Галина перед вибором: "Що ж робити, як забезпечити прожиття дітей? " І поїхала. В Італію. "Працювала, а згодом зустріла своє щастя. - згадує пані Галина. - А потім вирішили разом повернутися в Україну"

Час іде. Живе далеко від райцентру в селі Бишків іноземенць, і мало хто звертає увагу, навіть у своєму селі, що поруч щодня ходить відормий у світі чоловік - спортсмен, актор і художник.

Недавно працівники культури Бишківської сільської ради вирішили зробити цій чудовій родині подарунок, а заодно і познайомитися. Як тільки перед католицьким Різдвом Вітторіо повернувся з Італії, зібрали свій фольклорний колектив "Бишківчанка" і пішли в гості. Запросили й мене, оскільки вже не один раз доводилося спілкуватися із цією чудовою людиною, що заполонила душу і серцесвоїм мистецтвом.

Вже вечоріло. Ми наближалися і з колядою до ошатного будинку художника і його родини. За мить і увесь будинок наповнився колядками і віншуваннями. Аж сльози виходили на очі від відчуття радості, що тут ми стали бажаними гостями на Різдво. Смачна Різдвяна вечеря, довга гостинна розмова і звичайно яскрава екскурсія по будинку, який заповнений художнім мистецтвом, та новими ексклюзивними роботами художника. Лише протягом 2012 року Вітторіо створив 8 цікавих робіт. Горіла на столі Різдвяна свічка, а в серці горіли яскраві вогники дружньої любові один до одного. Ми вже йшли додому, і господарі щиро висловлювали слова вдячності за коляду, за розуміння і за привітання .Що ж, хай у Новому 2013 році цій сім''ї живеться ще краще.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі