Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львові відбулася презентація збірки поезій "Експресії" Володимира Присяжнюка

У Львові відбулася презентація збірки поезій "Експресії " Володимира Присяжнюка, в якій присутні лірика та романтика, і чия творчість надихає багатьох поціновувачів. Автор сам модерував творчий вечір, і так , що ніхто й не помітив, як скоро сплинули більше ніж дві години його програми.

Письменник Олександр Свєтогоров виконав під акомпонент на гітарі не одну пісню, написану на слова автора,що зачіпило душу в не одного присутнього.

Прекрасні ілюстрації художниці Іри Токарської глибоко вражали своєю майстерністю і так , що важко було відірвати від них очі; вони надихали неймовірною енергією любові до поезій поета. Очевидно, так прекрасно відтворити може лише людина, яка відчуває не тільки серцем, але й душею - розуміє цінність написаного.

Виступ Івана Гентоша теж заворожив своїм голосом. а поетеса Євгенія Кулик прочитала чудові слова для гостя із м.Івано Франківськ.
 - Щастя всім, хто побував у чудовій атмосфері в стінах бібліотеки на презентації поета Володимира Присяжнюка. Також бажаю довгих,творчих літ життя, щоб ще не один рік ми могли насолоджуватися прекрасним поетичним словом поета.

Автор: Ольга Грицик

Зображення
Зображення
Коментарі