Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

На Волині дідусь після інсульту босоніж пішов з лікарні, бо не мав грошей на лікування.

Про це у фейсбуці написала Єлизавета Ніверська.

Зі слів волинянки, інцидент трапився у вівторок, 22 жовтня у Нововолинську.

"Йшла в магазин, і випадково побачила біля міської лікарні, за територією, сидів чоловік похилого віку. Видно було, що людині погано, був без взуття, ноги побиті. Я підійшла, щоб надати хоч якусь допомогу і впізнала знайомого. Людина після інсульту, через що бувають провали у пам'яті", – йдеться в дописі.

Чоловік розповів, що його поклали в кардіологію, а на вулиці він, бо пішов по гроші. З його слів, у відділені кардіології він другий день, голодний і без ліків.

"Коли він попросив у лікаря хоча б каші та зателефонувати рідним, йому відповіли "тут вам не столова і не пункт зв'язку". Тому він і пішов по гроші. Як людина в лікарні другий день без документів, зв'язку і грошей – я не знаю. Коли він сидів під лікарнею ніхто з медперсоналу, якого на той час було вдосталь на вулиці (прибирали територію), не підійшов і не поцікавився, що з ним, чи не погано людині. Чергова медсестра сказала нам, що нема ліків, тому дивитись за ним не буде", – пише Єлизавета.

"Від почутого і побаченого я була в шоці. Ще раз переконалась, що поки подачку не дасиш, ніхто тебе лікувати не буде, та що там лікувати, і води ніхто не дасть. Нікому не бажаю опинитися в такій ситуації", – додає дівчина.

Заступник директора Нововолинської центральної міської лікарні Олімпіада Галас спростувала інформацію щодо дідуся, якого вигнали з медзакладу через відсутність грошей.

Пацієнт, навколо якого розпалилася така дискусія, перебуваючи у відділенні, зневажливо відносився до персоналу відділення, не реагував на неодноразові звернення до нього прислухатись до порад, кілька разів намагався вийти за межі відділення без взуття, висловлювався нецензурною лайкою.

В черговий раз 22.10.19 р. при спробі його зупинити, він покинув відділення. Медична сестра намагалась умовити пацієнта повернутись, коли він сидів на лавочці на території лікарні. На благання медсестри пацієнт грубо відмовився повернутися, не маючи на то ніяких причин та мотивів, які унеможливлювали його перебування у відділенні", – йдеться у дописі.

"Він отримував найнеобхідніше медикаментозне лікування, йому проведені всі обстеження. Безумовно харчування в лікарнях не "елітне", якщо вам відомо, то на харчування пацієнтів в лікарні виділяється 6 грн. в день! І все це не через небажання харчувати людей краще, а через катастрофічне недофінансування закладів охорони здоров’я в Україні в цілому", – запевняють у медзакладі.


Фото – ілюстративне.

Зображення
Коментарі