Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Слово "Просвіти" про активістку Любу Хомчак

 1 листопада в Україні вийшов культурологічний часопис "Слово "Просвіти". Тому дуже важливо, що саме у цьому часописі журналістка і громадський діяч, донька відомого найстаршого в Україні просвітянина Івана Бучківського Мирослава Олійник написала розлогу статтю про громадську діяльність керівника громадської організації "Книжкова толока" Любу Хомчак.

Зауважимо, що український культорологічний тижневик "Слово Просвіти" роками виписували і читали найінтелігентніші українці. Чому: Найперше: це чи не єдиний часопис, що просвічує українців на проукраїнську культурно-мистецьку та літературну тематику, яка досвідчує, розвиває, наповняє серця українців доброю інформацією про книгочитання і не тільки.

Культурологічний просвітницький тижневик “Слово Просвіти” Всеукраїнського товариства “Просвіта” здобув популярність серед української інтелігенції як єдине в Україні видання, що неухильно пропагує українську національну ідею на прикладі діяльності громадської організації “Просвіта”, її 150-річної історії.

Для довідки:
Свою діяльність "Просвіта" відновила 13 червня 1988 року, як Товариство української мови ім. Т. Шевченка, яке згодом перейменували на Товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, що було створене 8 грудня 1868 року, і яке очолив громадсько-політичний діяч Анатолій Вахнянин. Товариство сприяло культурному, освітньому та духовному розвитку українського народу. "Спомагати народну просвіту в напрямках моральнім, матеріальнім, політичнім через видання практичних книжок, брошур і т. д. в тій мові, якою нарід говорить", – так визначив завдання діяльності товариства о. Степан Качала.

Сьогодні "Просвіта" займається утвердженням української національної ідеї, державної української мови, розвитком національної культури, відродженням історичної пам’яті, формуванням національної свідомості, піднесенням духовності та добробуту українського народу. Осередки Товариства знаходяться у кожному обласному центрі України.

Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Т. Шевченка очолює заслужений діяч мистецтв України, письменник, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка Павло Мовчан.

Зображення
Зображення
Коментарі