Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вперше у м.Городок два сольні концерти одночасно - Олега Кульчицького та ІРЕНИ

Вперше у м.Городок два сольні концерти одночасно - Олега Кульчицького та ІРЕНИ.

ІРЕНА - українська естрадна співачка, за фахом - піаністка, авторка більше сотні пісень, учасниця багатьох концертів в Україні, переможець песенного фестивалю Юрмали. Керівник дитячої студії "Співай, як зірка".

Олег Кульчицький - Народний артист України, скрипаль Президент Західно-Української Мистецької Асоціації «МУЗА», художній керівник Гурту Олега Кульчицького.

Олег Кульчицький є одним із учасників ВІА «Ватра». 1988 створив ансамбль «Гурт Олега Кульчицького», який підготував понад 15 програм: «Сійся-родися», «В Україні дзвонять дзвони», «Блукаюча зоря», «Струни серця» та ін.[2][3] Дав понад 600 сольних концертів у м. Львів, близько 100 — у місті Київ; гастролював у Бельгії, Канаді, Німеччині, США, Франції, Шотландії та ін. країнах. Автор музики до пісень.
Як скрипаль брав участь у більш ніж 50-ти концертах на сцені Національного Палацу «Україна» в Києві, представляв мистецтво України на самітах президентів і прем’єр-міністрів країн СНД, азійських та європейських країн. У 2002 році виступав на днях України в Білорусі — «Слов’янський базар», днях України в Росії — Сибір, днях України в Туркменістані, у саміті ГУАМ (Ялта) та інших.

ІРЕНА - українська естрадна співачка, за фахом - піаністка, авторка більше сотні пісень, учасниця багатьох концертів в Україні, переможець песенного фестивалю Юрмали. Керівник дитячої студії "Співай, як зірка".

На професійній сцені працює більше 20 років.

Її авторські пісні мелодійні, зрозумілі і відчутні кожному, незалежно од віку, а вірші,які згодом стають піснями, наповнені лірикою та оптимізмом, частина їх грунтується на власному життєвому досвіді. 

Ряд пісень "Свічечка", "Не мовчи", "Вітерець", "Моя остання любов", "Ти був найкращим", "Ти потрібен мені", "Полюби, я така одна", Маруся", "Ніколи не пізно", "Літня ніч", Втомилася" ,"Хуртовина" ,"Моє життя в твоїх руках" вже стали хітами на українській сцені. Ряд творів співачки виконують й інші естрадні виконавці.

 

Зображення
Коментарі