Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вперше у Львові концерт американської співачки, львів’янки KRISTINA V спільно з Народним артистом України Василем Зінкевичем

Заслужена артистка України, американська співачка українського походження, львів’янка KRISTINA V запрошує на свій великий Різдвяний концерт «З любов’ю до Украіни», який відбудеться у Львівській Національній філармонії 3 січня 2020 року о 19:00.

В концерті прийматимуть участь відомі метри украінськоі естради Народний артист України ВАСИЛЬ ЗІНКЕВИЧ, Народний артист Украіни Юрій Квеленков, а також на Вас чекатимуть приємні сюрпризи. Тож поколядуймо разом!

Улюблені Хіти KRISTINA V : "РІЗДВЯНА НІЧ", "ЖУРАВЛІ", "ПІСНЯ З УКРАЇНИ", авторські пісні українською і англійською мовами

Улюблені Хіти Василя ЗІНКЕВИЧА: "ЧЕРВОНА РУТА", "ГОРЯНКА", "СКАЖИ, СКАЖИ", "НОВИЙ ДЕНЬ НАД УКРАЇНОЮ", "ЛІТО ПІЗНІХ ЖОРЖИН"

Глядачі почують Різдвяну та Новорічну програму, в якій прозвучать прем’єри нових пісень і відомих хітів.

Магія поетичного слова, потужна енергетика та безмежна любов до рідної України - все це поєднується у літературній творчості KRISTINA V , яку вона перевтілює у пісню. В її авторському пісенному збірнику десятки ліричних, патріотичних і духовних пісень, в яких йдеться про красу душі, героїчні звитяги українців, бурхливе кохання, а мелодійні композиції ніколи не залишать байдужими слухачів.

KRISTINA V - одна з тих американських артисток, які представляють Україну в її кращій пісенній творчості і є еталоном успіху. Вона вже декілька років впевнено підкорює серця слухачів в Америці. Твори виконує українською і ангілйською мовами.

Василь Зінкевич - український естрадний співак (лірико-драматичний тенор), Народний артист України (1986), лауреат Шевченківської премії (1994), Герой України (2009)[

Виконував  пісні композиторів: Л. Дутковського («Сніжинки падають» (перша пісня), «Ти прийди в синю ніч», «Горянка»), В.  Івасюка («Балада про мальви», «Літо пізніх жоржин», «Мила моя», «Пісня буде поміж нас», «Пісня про тебе», «Світ без тебе», «Тільки раз цвіте любов», «Червона рута»«Я піду в далекі гори»), В. Громцева («Від перевалу до перевалу», «Залишені квіти», «Міст надії», «Скажи, скажи»), І. Білозора («А я знаю», «Вірю», «Мамина світлиця», «Ніби вчора»), І. Поклада («Скрипка грає», «Тече вода», «Хай щастить!»), М. Мозгового («Горянка», «Знов я у гори іду», «Моя перша любов», «На щастя, на долю», «Розквітай любов»), О. Злотника («Гай, зелений гай», «На березі життя»), С. Сабадаша («Марічка», «Пісня з полонини»), І. Перчука («Музика звучить», «Музико моя», «На полонині», «Серце скрипки»), П. Дворського («Музика весни», «Срібні очі»), Л. Затуловського («Забудь печаль»), О. Білаша («Два кольори», «Ясени»), Є. Ширяєва («Русские березы»), З. Чоліча («Кличу тебе»), О. Осадчого («Шлях до Тараса»), А. Хаммонда («Мелодія прозора» («Se tornassi»)), О. Сєрова («Де ясні зорі»), Б. Кучера («Новий день над Україною»), Олега Слободенка («Солодка омана», «Крізь літа»), написані на слова поетів В. БабухаО. БогачукаР. БратуняС. ГалябардиП. ЗапотічногоВ. КрищенкаД. ПавличкаЮ. РибчинськогоТ. СевернюкБ. СтельмахаМ. Ткача, Г. Дишиневич та інших.

Чимало пісень з репертуару Народного артиста України Василя Зінкевича увійшли до золотого фонду української музики XX століття..

Мабуть нема таких, хто б ніколи не чув "Червону руту" чи "Горянку", "Баладу про мальви" , "Пісня буде поміж нас".

Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати українські пісні, які виконує Василь Зінкевич.

Сьогодні артист залишається одним із найвідоміших і найпопулярніших легенд - зірок української естради тому, що не зраджує українській пісні, яка прославляє рідний край, чим викликає повагу і любов до себе..

Зображення
Коментарі