Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Мандрівка львівськими історичними місцями осінню - непередбачувана..

Магія осінньої природи не тільки зваблює, а й манить глибше й глибше до неочікуваного, таїного, а часто просто заводить в тупік через незрозумілість.. Як ось ця.. Робоча прогулянка по Львівській цитаделі...

Спочатку, шукаємо офіс.. Знаходимо його приміщення і дивуємося: як сюди можна потрапити без людського супроводу.. Далі хочемо задовільнити цікавість: як виглядають інші споруди.. Але ж.. фантастична золота осінь веде по своїх стежинах до історичних пам'яток.. Це ж цитадель - фортифікаційна споруда часів 1850-1856 років..! І натрапляємо на дивні акти вандалізму. Ну бо як назвати людську дію: коли в одній із чотирьох бастіонів-веж №2 "Вежа смерті", де було знищено близько 140 тис. військовополонених народів Європи, сьогодні розміщено ресторан "Citadel Inn"..?

Йдемо далі.. Навколо цитаделі, в заліснені його частині, навколо порозкидано сміття, пляшки невідомого походження.. Наче й осінній парк.. Наче красиво.. Але сумно.. Національна пам'ятка, в якій міг би бути розміщений комплекс Пам' яті, адже від ворожих рук загинули тисячі народу, (тут під час Другої Світової війни був концентраційний табір для військовополонених " Stalang 328"), розтягнутий по кусочках власниками офісів, ресторанів, банків.. Жах!

Зображення
Коментарі