Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вікторія ГАЛАМАГА - львів'янка, яка своїм талантом покоряє жіноцтво в світі..

Досліджуючи сьогоднішню творчу плеяду українців, приходить на думку вираз: "Багаті духом і талановиті - не переможені, їх справа вічна". Чи так? Судіть самі. Львів'янка Вікторія Галамага - викладач фортепіано, ткаля, екскурсовод, ріелтор, у свої 64 роки в якийсь момент вирішила відродити стародавнє мистецтво українського народу. Прочитала в Інтернеті інформацію про повсть, і відразу почала вчитися творити красиві речі через відео майстер-класи.

За два роки створила колекцію Арт-текстилю з етно-мотивами і заснувала інноваційний проект, який презентує Україну в світі. Поціновувачі її виробів з войлоку – жінки усієї країни. Сьогодні стало відомо й те, що одяг, який вона виготовляє, заспокоює нервову систему і лікує алергію.

Чому раптом почала займатися надто важливою справою
пані Вікторія впевнено відповідає:
- Спочатку я оволоділа ткацтвом. Згодом зрозуміла, що смак до краси, талант і вміння малювати успадкувала генетично, бо народилася у високоосвіченій родині творчих особистостей, науковців, музикантів, талановитих архітекторів, літературознавців і глибокодуховних людей.
Бабця ВІкторії була лікарем, але мала музичний дар і вишуканий смак у вбранні. В їх домі всюди було ірландське мереживо, вишивки-витинанки, розшиті шовком.

Сьогодні пані Вікторія, як "Отче наш ", розповідає про те, як вона відроджує мистецтво збивання повсті Карпатського регіону України: "Інновація в тому, що в моїй творчості проявився синтез народного етно із сучасним втіленням технології виготовлення виробів, стилів і фактур. На цю тему написала великий проект. Колись збивання повсті в Карпатах було складним – стрижене руно вівці звивалось, як пряжа. Потім повсть несли до стрімкої річки, де були споруджені ємності для збивання. Фахівці знали, скільки часу потічок мав збивати вовну, з якої висоти має падати вода і з якою швидкістю. То була майстерність, набута з покоління в покоління. І тільки тоді з повсті виготовлялись горсики, киптарики, кардигани, які оздоблювали квітчастими орнаментами і розшивались пацьорками".

пані Вікторія також розповідає, що в основному дизайнери сучасної моди мають справу з готовим текстилем і команду майстрів, які створюють виріб, чітко виконуючи тільки одну операцію (до 5-7 майстринь працюють над виробом). А вона, як дизайнер з повсті, сама продумує, з яких компонентів треба створити і матеріал, і його фактуру. Для цього існують десятки складових і сотні технік. Надалі, одночасно створюючи текстиль, виготовляється виріб і його декор. Це інноваційний, ексклюзивний авторський продукт, всі етапи якого вона створює вручну.

Тисячі літ створюється такий натуральний одяг . І цінність одягу з повсті в тому, що він шляхетний, натуральний, з цілющими властивостями і неймовірними фактурними ексклюзивними рішеннями в стилі дизайнерами, як наприклад, у Франції – дизайнер Пьер Сорбьє, в Америці Томас Хорст і колишня львів’янка Ірена Левкович, в Україні Діана Нагорна, в Прибалтиці – Vilte. Таких майстрів цінують, а одяг носять заможні люди з вишуканим смаком.
пані Вікторія Галамага вважає, що у вовні овець присутній ланолін. "Ця речовина лікує алергію. Унікальна теплоізоляція, шерстинки налагоджують циркуляцію крові, лікують запальні процеси. Вовна дихає, тому не парить і в літню пору року. Має енергію природи, яка позитивно впливає на енергетику людини. У цих виробах комфортно і зручно. Вовна не електризується, сприяє нормалізації теплообміну і диханню шкіри. Вона нормалізує кровообіг, знімає статичний заряд зі шкіри. Впливає на нервову систему – дотик до тепла вовни заспокоює і вселяє хороші відчуття. Крім того, є позитив на підсвідомому рівні. Мирна вівця живе на чудових полонинах. Однозначно, те, що руно стрижене, це не шкодить вівці. Тварину не вбивають. Одяг з вовни екологічний. Й догляд за одягом не складний. Але великі вироби, верхній одяг краще віддавати в суху чистку" - розповідає журналістам талановита дизайнерка Вікторія Галамага.

А ось як пані Вікторію розповідає про себе:

- Мене запрошували на український фестиваль до Англії. З Франції і Латинської Америки писали, що закохані в цю теплу творчість. Хотіли приїхати до мене на майстер-клас, але дуже далеко і є мовний бар’єр. Українці в Чикаго запропонували написати про мене в глянцевому виданні Ukrainian people. З Австрії неодноразово запрошували взяти участь у фестивалях і ярмарках, кликали до Іспанії. Тому маю необхідність фінансової підтримки, щоб презентувати колекцію на запрошення в Європі і Америці. Аби організувати поїздку за кордон зі своїми виробами, потрібні чималі кошти.

Коли писала матеріал про Вікторію Галамагу, мала можливість поспілкуватися з її друзями, також мистецтвознавцями, творчими особистостями. І кожен стверджує, що сьогодні в Україні, на жаль, не найкраща економічна ситуація, ому придбати виріб авторської ручної роботи більшість не мають можливості.

Талановита дизайнерка шукає спонсора, який допоможе показати мою колекцію в Європі, бо це рівень презентабельності України в світі.

Підтримайте талант України. Номер картки Приватбанку

5168 7573 9443 5988. Галамага Вікторія Валентинівна

Зображення
Коментарі