Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ріст тарифів за проїзд у Львові - не вигадка

Львівська міська рада оголосила Громадські слухання на тему підняття тарифів на перевезення в громадському транспорті міста Львова. Днями раніше Львівська міська рада прийняла два рішення про підвищення тарифів, зокрема, в міському електротранспорті вартість проїзду зросте до 7 гривень, а в автобусах - до 8 гривень.

"Якщо львів'яни проігнорують громадські слухання - тарифи на проїзд будуть рости неконтрольовано". - Про це зазначив головний редактор АІА "Гал-інфо" Маринюк Андрій на своїй Facebook-сторінці.

25 листопада 2019 року відбудеться громадське слухання на тему "Перегляд тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на регулярних автобусних маршрутах м. Львова".

27 листопада 2019 року відбудеться громадське слухання на тему "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті".

Місце проведення — актовий зал Личаківської районної адміністрації (за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького, 67).

Реєстрація до участі у заході триватиме з 17.30 до 18.30. Початок громадського слухання о 18.30.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, який підтверджує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території м. Львова, щодо якої розглядається питання (усі адміністративні райони м. Львова).

Як стало відомо Гал-інфо з власних джерел, перевізники Львова вже отримали "рознарядку" забезпечити максимальну явку працівників та членів їх родин на "громадські слухання" з метою підтримки підняття тарифів на проїзд.

"Якщо мешканці Львова не проявлять своєї свідомої позиції і не забезпечать максимальної явки на Громадські слухання з підняття тарифів на проїзд, то вартість перевезень і далі буде неконтрольовано збільшуватись без жодних зобов'язань та наслідків", - зазначив головний редактор агенції інформації та аналітики "Гал-інфо" Маринюк Андрій в своєму Facebook дописі.

Варто зазначити, що на попередніх громадських слуханнях, на тему підняття тарифів (26 листопада 2018 року) всі місця в залі були зайняті представниками перевізників (на фото нижче), яких централізовано нагнали в приміщення, ще до початку слухань і таким чином позбавили львів'ян можливості брати участь в слуханнях. Усього на слуханнях було зареєстровано 170 львів’ян, але практично більше ніж 100 були представники з Асоціації перевізників на Львівщині.

За матеріалами https://galinfo.com.ua/

 

Зображення
Коментарі