Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Концерт Олега Кульчицького та ІРЕНИ у Мостиськах - відбувся

В неділю, 24 листопада, у м.Мостиська відбувся музичний проект- концерт " З музикою в серці" переможниці пісенного фестивалю Юрмали ІРЕНИ та Народного артиста України Олега Кульчицького.

З огляду на програму, артист світового рівня Олег Кульчицький їде до свого слухача, який живе далеко від мегаполісу, куди не кожний має можливість поїхати, а отже несе прекрасну музику до населення, демонструючи свою позицію - українське для українців, що сьогодні є дуже важливо - знати і підтримувати українського класика, жити високою українською культурою, а не заповнювати свій духовний простір російською попсою та музикою країни, яка воює проти українців.

На концерті в Мостиськах очі в кожного глядача  світилися вдячністю артисту за прекрасну мега-музику!

Також важливо, що сьогодні виходить на естрадну сцену галичанка, українська співачка ІРЕНА. ЇЇ авторська пісня має глибокий поетичний зміст, лірична і динамічна. Не даремно журі наймасштабнішого пісенного фестивалю Юрмали обирає її переможницею. Сьогодні ІРЕНА їде до поціновувача справжнього високого музичного мистецтва, на сцену, звідкіля свою авторську поезію співачка перетворює в живий матеріал - українську пісню. 

А бурхливі оплески на концерті - живе підтвердженя сказаного.

 

Зображення
Зображення
Коментарі