Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ремонт лінії електрофікації в с.Деревенка - затягнувся аж...на п'ять років

До редакції Інтернет-порталу "Моя Жовківщина" звернулися жителі с.Піддеревенка Добросинської сільської ради, щоб привернути увагу відповідного керівництва з причини того, що в їх селі ось уже п'ять років не закінчується ремонт електромережі.

Жителі неодноразово дзвонили і писали на «Гарячу лінію» «Львівобленерго» з приводу важкої ситуації з світлом, але колишня голова РДА на це не реагувала, як не допомагло вирішити питання й Обленерго. 

Жителі села Піддеревенка скаржаться, що їх "футболять", адже люди писали і в обленерго, але звідтам прийшла відповідь, що питання має вирішити район.

Тому віз і нині там.

Отож ремонт лінії електрофікації в с.Деревенка - затягнувся аж...на п'ять років. Щороку люди нагадують владі про загрозу взимку бути без світла... Аж ось 21 жовтня, на численні звернення мешканців с.Піддеревенка таки відбулася зустріч першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець з громадськістю у її кабінеті на якій було декілька чоловік із с.Піддеревенка.

І що ви думаєте? Знову з'ясовують ситуацію ...з громадськістю..наче б люди винні, що в селі пошкоджена лінія електромережі.

На черговій нараді Максим Овдейчук, начальник Жовківського РЕМ ПАТ «Львівобленерго», повідомив присутніх, що роботи по заміні електромереж будуть проведені до середини листопада 2019 року. 

Сайт "Моя Жовківщина" також повідомляє жителів села Піддеревенка, що за результатами зустрічі Любов Дунець дала доручення голові Добросинської сільської ради Галині Гец написати Програму по електрифікації села Піддеревенка для закупівлі електроопор.

У сільській раді таки розробили Програму електрифікації с.Піддеревенка, у межах якої за кошти місцевого бюджету придбають електроопори. Однак їх на баланс РЕМу не передаватимуть, натомість у майбутньому також на них облаштують і вуличне освітлення. Аби провести останнє, необхідно 700 тис. грн. Наразі у згаданій програмі передбачено лише 60 тис. грн. Дивним є інше. Відповідно заяви жителів села ремонт електромереж у Піддеревенці розпочато ще у 2014 році. Тоді працівники Жовківського РЕМу замінили лише половину з них. Відтак, значна частина мешканців села мала неналежне електропостачання або і взагалі його не мала. Через це у них, окрім незручностей, навіть побутова техніка виходить із ладу.

Сільський голова  Галина Гец коментує журналістам ЗМІ наступне: "Працівники Жовківського РЕМу зазначають, що для того, аби завершити заміну електромереж, необхідно 22 електричні опори, однак хочуть, аби їх придбали за кошти сільської ради. Однак ця установа – приватна і ми не можемо для них придбати їх. Крім того, Піддеревенка – єдине село нашої сільської ради, у якої немає вуличного освітлення".

Голова також зазначає:

– Цього року придбаємо лише електропоори, аби працівники РЕМу змогли завершити заміну електромережі. Натомість у наступному році плануємо різними способами таки освітити Піддеревену – братимемо участь, зокрема, у обласному конкурсі мікропроектів.

А ось що на таку ситуацію пишуть мешканці села у Фейсбуці: " Піддеревенка і Пили це села, на яких очі закриті. Але але на все свій час. Прийде час буде світло, і буде те що люди чекали. Піддеревенка в дуже аварійному стані, це все мало бути зроблено давно. Писали звернення і не один раз ,і,що з того?
На даний момент поставили опори і на цьому крапка,роботи далі не ведуться,потішили трішки людей,що буде нова лінія,і знову обіцянки будуть тривати роками як і завжди.Якщо взялися за роботу, то доробіть її до кінця а не годуйте людей обіцянками.Будьте врешті решт серйозними людьми!!!"

Ось так...Темна дуже темно..хоч на дворі день..

Галина Фесюк,головний редактор Інтернет-порталу "Моя Жовківщина

 

Зображення
Коментарі