Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Увага! Дитині потрібна допомога!

"Не знаю вже як писати, щоб достукатися до Ваших сердець  Багато людей думають, що ми тут тисячі збираємо і думають, що 20 чи 30 гривень нічого не змінять. Повірте якраз завдяки таким сумам і збирається вся необхідна допомога. Ми стільки публікацій кожен день робимо і збір стоїть на місці. В день 1 максимум 3 людини допомагають." - написав на сайті "Коментарії" Луценко Роман

- Знайомі, друзі, спільні друзі та просто хороші і добрі люди, звертаюсь з проханням допомогти . В нашу сім’ю прийшла біда. В моєї рідної племінниці діагностували пухлину головного мозку попередньо Краніофарингіома (розміром 65 мм х 52 мм х 51 мм), це дуже велике утворення що вже має клінічні прояви які швидко прогресують та є дуже небезпечними. Боримось з недугою ще з вересня 2018 року. Наразі першу операцію зроблено. Надалі йдуть перемовини з декількома клініками в Україні та закордоном, так як є багато складностей в розміщенні пухлини і загальних показниках, тому втручання потрібне невідкладне. Ізраїль погодився прооперувати та погарантував успішність операції але виставив рахунок який вказаний на фото. Нам залишається зібрати 200000 гривень. Щоб не втрачати дорогоцінного часу я благаю, прошу допомоги всіх в кого є така можливість. Будьласка допоможіть зібрати необхідну суму коштів та вилікувати нашу дівчинку. Дякуємо наперід всім без винятку, навіть за лайк чи репост.  

РЕКВІЗИТИ Аваль банку: НОМЕР КАРТКИ ВКАЗАНО НА ФОТО. 

УВАГА! Кошти можна переказати через АЙБОКС, ТЕРМІНАЛИ ПРИВАТБАНКУ, EasyPay, також через додатоки MONOBANK, ПРИВАТ-24 або ОЩАД-24/7.

При переказі з телефонного додатку приват-24
вказуйте фамілію та ім’я мами на АНГЛ.МОВІ: Olena Lutsenko.

Дякуємо, надіємось на вашу допомогу.

Зображення
Коментарі