Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Києві відбулася конференція "Трансформація 2020: від турборежиму до турборозвитку"

Днями в Києві членами команди VoxUkraine було організовано велике обговорення основних здобутків 2019 та викликів на наступний 2010 рік - конференцію "Трансформація 2020: від турборежиму до турборозвитку", на яку запросили до дискусії локальних та національних журналістів, експертів провідних Think Tanks, представників професійних асоціацій, публічного сектору та міжнародної спільноти.

Як зазначила менеджерка проекту - модераторка конференції Юля Мінчева: "Останні два роки проект VoxConnector будує мости між локальними ЗМІ, фаховими експертами та представниками влади, щоб тисячі українців розуміли, в чому суть найбільш складних та контроверсійних реформ. І тому настав час винести діалог в офлайн, підбити підсумки та окреслити цілі на наступний рік. Час для “Трансформації - 2020”.

Конференція організована VoxUkraine за підтримки програми MATRA, яка фінансується Посольством Королівства Нідерландів в Україні, а також міжнародного фонду "Відродження".

Інформаційний партнер: Centre for Excellence in Economic Journalism at Kyiv School of Economics
На конференції виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Йоганнес де Мол, а також заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб, міністр інфраструктури та ряд представників державного управління та бізнесу, експертів в економічній та соціальних сферах.
На дискусійних панелях було розглянуто ряд тем, зокрема,"Медреформа: про що говорять, а про що ще слід говорити", "Працюють всі: новації трудової політики", "Артерії економіки: як відремонтувати країну", "Світло в кінці тунелю: пріоритети в енергетиці у 2020 році","Україна і світ: чи слід очікувати експортного прориву в 2020 році.

Фото: Юрій Кархут

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі