Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Аншлаг у Львівській національній філармонії та оплески від галичан KRISTINA V, Василю Зінкевичу та Василю Попадюку

3 січня у Львівській національній філармонії з аншлагом відбувся великий Різдвяний концерт "З любов'ю до України" американської співачка українського gоходження, Заслуженої артистки України KRISTINA V та метра української естради Народного артиста України Василя Зінкевича і Заслуженого артиста України Василя Попадюка. В концерті також взяв участь Заслужений артист України Зиновій Гучок.

На концерті прозвучало ряд нових хітів KRISTINA V, зокрема, "РІЗДВЯНА НІЧ", "ЖУРАВЛІ","ПІСНЯ З УКРАЇНИ", авторські пісні українською і англійською мовами.

Улюблені хіти Василя ЗІНКЕВИЧА: "ЧЕРВОНА РУТА", "ГОРЯНКА", "СКАЖИ, СКАЖИ", "НОВИЙ ДЕНЬ НАД УКРАЇНОЮ", "ЛІТО ПІЗНІХ ЖОРЖИН" полонили львів'ян різного покоління чудовим співом артиста і викликали шквал бурхливих оплесків.

Глядачі почули Різдвяну та Новорічну програму KRISTINA V , магію її поетичного слова, відчули потужну енергетику та безмежну любов до рідної України, що гарно поєдналися у літературному та пісенному збірнику десятки ліричних, патріотичних і духовних пісень, в яких йдеться про красу душі, героїчні звитяги українців, бурхливе кохання. А мелодійні композиції нікого не залишили байдужими .

KRISTINA V - одна з американських артисток українського походження, які представляють Україну через пісенну творчість. Вона вже декілька років впевнено підкорює серця слухачів в Америці. Твори виконує українською і англійською мовами.

Василь Зінкевич - метр української естради (лірико-драматичний тенор), Народний артист України (1986), лауреат Шевченківської премії (1994), Герой України (2009) своєю харизмою та неперевершеним виконанням українських пісень полонив серця глядачів.

Чимало пісень з репертуару Народного артиста України Василя Зінкевича увійшли до золотого фонду української музики XX століття.. Мабуть нема таких, хто б ніколи не чув "Червону руту" чи "Горянку", "Баладу про мальви" , "Пісня буде поміж нас".

Під час його виступів не було пасивних глядачів. Бурхливі аплодисменти стоячи викликали шквал позитивних емоцій у львів'ян. Сьогодні артист залишається одним із найвідоміших і найпопулярніших легенд - зірок української естради, тому що не зраджує українській пісні, яка прославляє рідний край, чим викликає повагу і любов до себе..

У концерті також взяв участь десятирічний співак з Обухова, що на Київщині, - обдарований Ілля Кузьменко, яким опікується KRISTINA V,  вокальний ансамбль "Роздільські панянки" м Розділ. Модератор колективу - священик о.Микола Кожух

Продюсер програми: Народний артист України Юрій Квіленков

Ведучий: Іштван Геді Арт-директор: Галина ФЕСЮК

Фото: Юрій Кархут

В рамках концерту прекрасну виставку представила Вікторія Галамага — музикант, ткаля , дизайнер по виробах з вовни овець, засновниця іміджевого проекту в Україні - ВІДРОДЖЕННЯ МИСТЕЦТВА ЗБИВАННЯ ПОВСТІ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ

KRISTINA V
Зображення
Василь Попадюк
Зображення
Михайло Вульчак - спонсор концерту
Зображення
Зиновій Гучок
Зображення
Ансамбль "Роздільські панянки"
Зображення
З Василем Зінкевичем
Зображення
З Василем Попадюком
Зображення
Василь Зінкевич
Зображення
Коментарі