Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Різдвяна коляда у Львівському палаці мистецтв

12 січня за тиждень після Різдва у Львівському палаці мистецтв звучала яскрава коляда.

Протягом Різдвяних свят у Львові нема, напевно, такого закладу культури, де б не колядували, але спів колядників у Палаці мистецтв завжди святковий. Тут і шопка Різдвяна і працівники привітні, і директор колядує.

Нова радість стала яка не бувала
Над вертом зоря світлром засіяла

Старий рік минає, новий наступає,
Старий рік минає новий наступає
Христос ся рождає"!

Чудовою колядою "Нова радість стала" розпочав культурну подію гурт "Вишиванка" - випускники Львівської музичної академії,учасники якого з різних областей України - Кривого Рогу, Тернопільщини, Рівного.
Художній керівник Володимир Думич.
Разом із виконавцями колядували й присутні, було по домашньому тепло і затишно.

Опісля, як і годиться, прийшов вертеп із Оброшино. До слова: учасники цього чудового виставного дійства - актори Народного театру "Оборіг". До їх складу входить молодь і старшого віку львів'яни та оброшинці.

Вони, як і гурт "Вишиванка", створили присутнім гарний настрій та подарували багато колядок і містеричних Різдвяних образів.

Варто сказати, що колядники виконували не тільки академічні, а й народні твори. А їх чудові голоси зворушували аж до сліз, за що вони отримували бурхливі аплодисменти глядачів.
У їх виконанні українська колядка - прекрасна фольклорна перлинка, а вистава Вертепу - нацйкращі зразки Різдвяної містерії.

За чудову коляду у Палаці мистецтв і прекрасну містерію Різдвчного свята директор закладу Юрій ВІЗНЯК подякував присутнім та пообіцяв, що концерти з колядою ще довго будуть звучати у Палаці мистецтв. Тож запросив присутніх на майбутнє спільне колядування до палацу.

Фото: Юрій Кархут Галина Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі