Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Творчий вечір письменниці Надії Бойко - у Львові

15 січня у бібліотеці №17 на вулиці Городоцькій у Львові відбулася культурна подія — творча імпреза письменниці, члена Національної спілки письменників України Надії Бойко. Авторка презентаційного вечора запросила на літературну зустріч поціновувачів віршованої творчості, колег по перу, друзів..

В контексті літературної імпрези поетку привітали її колеги, поети — член НСПУ Ліліана Косоновська і член правління Української асоціації письменників Роман Голубович. Вони також сказали багато гарних слів в її адресу. На захід прийшли й співробітники Надії — Юрій Кархут з квітами та її начальниця — з книжковим подарунком. Колеги подякували за прекрасну поетичну сторінку та побажали творчого живоквіту ..
Як зауважила директор бібілотеки пані Надія, "Це перший творчий вечір у 2020 році, тому надіються, що й надалі будуть проходити творчі зустрічі з іншими письменниками на такому ж високому рівні".

У творчості кожний автор - особистість. Надія Бойко — не виключення, але вона особлива тим, що пише різножанрову поезію, в тому числі пародії, і навіть дуже влучно.. Зрештою, можливо, це пов’язано із тим, що жінки — інженери (Н. Бойко - інженер-енергетик) мають особливий склад характеру, тим більше, коли професія спонукає до вимогливості і стандартності. Так чи інакше авторка прочитала ряд ліричних віршів, катрени, співану поезію та пародії. Її творчість невимушена, захоплює і окрилює ..Так сталося й на творчому вечорі ... Вже було прочитано багато віршів, Надія проспівала свої пісні, піднявся настрій від пародій, але слухачі не розходилися...Було затишно і тихо на душі від українського слова, яке вклала у наші душі поетка.. Вона вміє це робити.. Своєю обережністю і спокоєм, глибоким і правдивим словом віршів зачіпляла кожного, хто прийшов на творчий вечір.. 

Що ж.. Хай ця, насичена пахучістю й квітословом поетка, й надалі представляє перед поціновувачами поезії свої здобутки, багаті на розвой віршованого слова. А ми — прийдемо, послухаємо, підтримаємо.. І заколядуємо..Як це було у бібліотеці на Городоцькій..

Зображення
Коментарі