Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Телеміст: Кам'янка-Бузька (Львівщина) - Біловодськ (Луганщина) з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, у районному Народному домі м. КАМ'ЯНКА-БУЗЬКА відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 101-ої річниці Соборності України.

Завдяки новітнім технологіям захід відбувся в рамках телемосту Львівщина-Луганщина, ініційований головою Кам'янка-Бузької райдержадміністрації Христиною Замула.

В режимі онлайн-зв'язку урочистості розпочала ведуча заходу - завідувач сектору культури, молоді та спорту РДА Любов Шевчук.

Опісля у двох аудиторіях одночасно прозвучав Гімн України, який спільно виконали учасники художніх колективів, зокрема, Народна хорова капела "Надбужанка" РНД  та учасники художніх колективів Біловодчини

Також у заході взяв участь соліст зразкової студії естрадного співу "Вечірня зірка" Артем Фришкевич Камянка-бузького районного Народного дому і тріо ансамблю "Степівчанка"  Біловодського районного Будинку культури.

Також хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв України, які протягом тисячоліть боролися за Незалежність і Соборність України.

Підтверджуючи Акт ЗЛУКИ - Соборності України, учні ЗОШ №3 І-ІІІ ст. м.Камєянка-Бузька і аматорські колективи Біловодчини символічно з'єднали синьо-жовті полотнища прапора України.

Із вітальним словом до партнерів із Луганщини та жителів Кам'янеччини звернулися очільники влади, зокрема, голова Кам'янка-Бузької РДА Христина Замула і заступник голови Біловодської ОТГ Володимир Гніденко. (Луганщина) .

На телемості із вдячністю згадували тих, хто формував концепцію Державності й Соборності, хто боровся і бореться за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, за волю і незалежність Української держави, тих, хто сьогодні ризикуючи життям захищає кордони України від російського агресора.

 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі