Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Великий Різдвяний концерт у Палаці мистецтв — для тих у кого добре і велике серце

В суботу, 25 січня, у Львівському Палаці мистецтв відбувся Різдвяний концерт “РОДИВСЯ БОГ-СЛАВІМ ЙОГО!».

Організатором свята стала громадська організація “Щаслива родина - успішна Україна”, метою якої є сприяння розвитку інтелектуального та творчого потенціалу дітей, зокрема з особливими потребами, через проведення креативних, благодійних культурно-масових заходів, що в комплексі творять та примножують українське мистецтво та культуру. Ці заходами також демонструють підтримку сімейних цінностей та родини, як найбільшої цінності українського народу, зокрема сімей, що виховують дітей з особливими потребами.

Одними із важливих завдань організації є залучення до активної громадської діяльності родин, патріотичне виховання дітей та молоді, духовне відродження, просвітницька діяльність, розвиток дитячих талантів, в тому числі, дітей з особливими потребами.

За цю благородну справу взялися активістки-благодійники сестри Юля Ометюх і Наталія Камінська, які створили навколо себе команду не байдужих людей і провели ряд благодійних акцій у Львові, зокрема, вчорашній святковий Різдвяний концерт, в якому взяло участь більше 300 дітей та молоді. Серед них, більше сотні батьків прийшли на концерт із діточками з особливими потребами.

- Дякувати Богу концерт пройшов успішно, зал повнився не лише глядачами, а й прекрасним святковим настроєм, дитячою радістю та чудовою музикою у виконанні талановитих учасників. Особлива подяка моїй сестричці Юлії за її невтомну організаційну, творчу, педагогічну працю в створенні такої гарної події. - так написала на своїй сторінці у Фейсбуці співачка Наталія Камінська.

А концертна програма, справді, була цікавою. Організаторці свята і водночас ведучі концерту Юлії Ометюх, вдалося зібрати сотні батьків і дітей у Палаці мистецтв і провести захід під аншлаг. Розпитуючи у діточок “Що вам на сввяті найбільше сподобалося?” отримала від дітей дуже гарну відповідь: “Ангелочки і пані Юлія”.. І це дуже поважно, а ще — радісно, бо після вітання і благословення священика отця Романа Кравчика, це були красиві слова вдячності дітей за чудовий концерт.

Лунали Різдвяні пісні і колядка, щедрівки і посівалки, танцювали ангелочки, яскраво відчувалася містерія Різдва. У кожного на обличчі сіяла радість, у декого котилися теплі сльозинки, а дехто — прийшов разом з усіма поколядувати. Під кінець Різдвяного концерту прозвучала пісня на слова Галини Химочка, музика Наталії Камінської «Щаслива Родина - Успішна Україна».

А на завершеня свята, яке тривало близько двох годин, усі діточки отримали подарунки від Президента ТзОВ ТВК “Львівхолод” Богдана Козака, керівництва мережі цукерень “Арніка” та мережі “Рікавичка”.

- Мене переповнюють емоції від масштабу культурної події, яку організувала Юлія Ометюх та її команда. У програмі заходу задіяно дуже багато дітей різного віку, вдало підібраний сценарій і, головне, є мотивація — чудовий концерт і подарунки. А ті діточки, яким важко пересуватися, але їх батьки подбали про присутність на Різдвяній феєрії, також отримали багато задоволення, бо вони раділи і гучно аплодували. І це справді було так. - сказала мама Ромчика, якго привезла на візочку.

І наостанок. Бути присутнім на подібному культурному заході є великою честю і важливою подією для неповносправних дітей і їх батьків, адже кожне сказане чи зроблене добре слово чи діло завжди було і є потребою добропорядних людей.

Організатори подякували команді заходу, серед якої Святослав Лущу, Олександр Гриців, Ростислав Ометюх, Маріанна Трубич, Галина Химочка, Галина Фесюк, Юрій Кархут, Марія Сарабаха, Анастасія Голіш, Лілія Плахтій, Христина Пригода, школа грації та краси “Глянсмоделс” та багато інших, тих, хто допомагав створювати культурну Різдвяну подію.

 

Автор статті: Галина Фесюк, журналіст

Фотографії - Юрій Кархут

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі