Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Великий концерт "З музикою в серці" відбувся у Кам'янці-Бузькій в неділю.

Життя складається на планеті так, що музика і пісня стають невід'ємною частиною кожної людини, яка цінує добрі емоції. А українська естрада - це жива музика і барвиста пісня. Вона завжди проникає глибоко в серце і приводить до запаморочення душу. Саме у такому тендемі утворився музичний прокт "З музикою в серці" , який запропонували українському глядачеві Народний артист України Олег Кульчицький і переможниця пісенного фестивалю Юрмали - прекрасна галичанка ІРЕНА.

26 січня, в неділю, їх концерт відбувся із аншлагом у м.Кам'янка Бузька, на який прийшли поціновувчі музичної творчості всесвітньовідомого скрипаля Олега Кульчицького та закохані у мелодійну романтичну пісню ІРЕНИ.

Протяом півтора години у районному Народному домі лунала українська пісня, яку пише сама авторака і співачка ІРЕНА та прекрасні мелодії на скрипці у виконані віртуоза Олега Кульчицького.

На закінчення концерту Олег Кульчицький подарував глядачам соло на скрипці, яке виконав у супроводі колядки ІРЕНИ.

Бурхливі оплески..Море квітів..Гарячі слова вдячності...Запрошення на інші концерти..Та спільні фото...І що є найкращим для артиста - це теплі усмішки і приємні слова. Усе це артисти почули і відчули від камянко-бузького глядача.

Натомість, як організатор проекту "З музикою в серці", сердечно дякую за допомогу в організації концерту голові Камянка-Бузької райдержадміністрації Христині Замулі, начальникам відділу культури Любові Шевчук і начальнику відділу освіти Василю Ковтало РДА і профспілці освітян,. голові районої ради Тарасу Келеберді, голові Олегу Омельяну та заступнику ОТГ та всім жителям міста Кам'янка Бузька і з навколишніх сіл, які цінують високе музичне мистецтво та пісню. прагнуть, щоб в українському клубному закладі звучали високоякісна музика і пісні.

Що ж! До нових творчих зустрічей.

Зображення
Коментарі