Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

"Ми це зробили!": Австралійська лабораторія наблизилась до створиння вакцини проти коронавірусу

Австралійська лабораторія вперше за межами Китаю відтворила штамп коронавірус чим наблизилась до створиння вакцини.
В результаті серйозного прориву в глобальній боротьбі з коронавірусом вчені Австралії розробили лабораторну версію захворювання.

Ключові моменти:

  • Австралійські вчені стали першими у світі за межами Китаю, що відтворити коронавірус.

  • Це відкриття дозволить вченим розробити тест для виявлення людей, які можуть бути заражені, навіть до того, як вони виявлять будь-які симптоми.
  • Це також допоможе прискорити роботу над створенням вакцини проти цієї хвороби, яка забрала понад 100 життів у Китаї та заразила п'ятьох австралійців

Вівторок став переломним моментом який допоможе вченим визначити, чи ефективна майбутня вакцина проти корона вірусу. Експерти Інституту інфекцій та імунітету Пітера Дохерті в Мельбурні стали першими в світі вченими хто відтворив штамп нового корановірусу за межами Китаю.

Тепер вони поділяться ним із Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) у Європі, яка, в свою чергу, поділиться з лабораторіями по всьому світу - включаючи лабораторію з Квінсленду, що бере участь у всесвітній гонці у розробці вакцини.

Команда вчених виростила вірус у пацієнта, який інфікувався у п’ятницю.

Журналісти Австралійського ABC News видання опинився в лабораторії в той момент, коли вчені виявили, що вони успішно виростили вірус, а Майк Кеттон, заступник директора Інституту Догерті, підтвердив це трьома словами:
- "Ми це зробили", - сказав він. "Фантастично".

Доктор Кеттон сказав ABC журналістам, що відкриття є "життєво важливим" і стане критичною частиною інструментарію для того, щоб перевірити чи працюють вакцини, вчені зможуть перевірити будь-яку потенційну вакцину проти виробленої в лабораторії версії захворювання.

Це також дасть можливість дослідникам розробити тест для виявлення людей, які можуть бути заражені вірусом, навіть до того, як вони виявлять будь-які симптоми.

Зараз в Австралії пацієнти з початковими коронавірусними симптомами проходять тестування в лікарні, зразки надсилаються в Інститут Догерті, єдину лабораторію в Австралії, яка може перевірити зразки вдруге і дати стовідсоткову відповідь про те, чи хтось інфікований чи ні.

Але все це може змінитися після відкриття у вівторок.

Провідний вчений Інституту Догерті Джуліан Друсе, який був там з доктором Кеттоном на момент відкриття, описав це як значний розвиток у глобальному розумінні вірусу та боротьби з ним.

"Це буде зміною гри для інших лабораторій в Австралії", - сказав д-р Друсе. Вирощування вірусу також допоможе експертам зрозуміти більше про те, як поводиться коронавірус.

Інститут Догерті - друга лабораторія у світі, яка відтворила його. Лабораторія в Китаї була першою, але не поділилася своїм відкриттям з ВООЗ.

Однак, ця ж лабораторія випустила зображення генетичної послідовності захворювання, що допомогло вченим з Інституту Догерті відтворити її.

Д-р Друс заявив, що вчені з інституту доклали великих зусиль, щоб зрозуміти більше про природу захворювання, яка вже забрала щонайменше 107 життів у Китаї та заразила ще 4 473 людини у ​​всьому світі .

"Ми працювали 10-12 годинни щодня, 2:00 ранку закінчували; тому тиждень був досить насичений", - сказав доктор.

"Ми розробили та планували такі заняття протягом багатьох років. Для цього був створений Інститут Догерті. І саме тому ми можемо отримати відповідь з п'ятниці по сьогоднішній день - діагнозтувати, виявити, секвенува́ти геном та ізолювати".

Д-р Кеттон, який також є патологоанатомом, що очолює Інститут Догерті, сказав, що австралійські наукові установи були добре підготовлені для боротьби зі спалахами, такими як коронавірус.

"Цей вірус кваліфікується як вірус третього рівня з чотирьох, і це ґрунтується на нашому розумінні ГРВІ (гострий респіраторний вірусна інфекція) та MERS (близькосхідний респіраторна вірусна інфекція), які є його близькими родичами", - сказав доктор Кеттон.

"Це небезпечно, воно вбиває людей, але не має летальності, як це роблять віруси, подібні до вірусу "Ебола"".

Також доктор зазначив, що рання діагностика спалаху хвороби коронавірусу, є важливою, оскільки вона дає можливість органам охорони здоров'я в усьому світі більші шанси стримати поширення або, принаймні, його тяжкість.

Він відрізняється тим, наскільки мобільніший світ.

"Я все одно б сказав, що ми насторожені, але не піддаємось паніці", - сказав доктор Кеттон.

"Ми поділяли думку національних органів охорони здоров'я, що, ймовірно, в Австралії будуть випадки. Це не сталося з ГРВІ, яка є подібним вірусом. Я думаю, що це через 150 мільйонів відвідувань Китаю щорічно, а також громадян Китаю, Австралії".

На цій стадії коронавірус не має такої високої смертності, як ГРВІ.

"З ГРВІ ми знаємо, що рівень смертності - приблизно 10 відсотків. Цей [коронавірус] здається 3 відсоткам; моя особиста думка - це виявиться нижчим за ГРВІ", - сказав доктор Кеттон.

Головний лікар Брендан Мерфі заявив, що в Австралії не було відомо про передачу коронавірусу від людини до людини.

"Також важливо зазначити, оскільки сьогодні у нас запитували засоби масової інформації про маски - австралійцям немає потреби носити маски. Тих, хто інфікований, тримають в ізоляції.Є

Всі пацієнти з австралії перебувають у стабільних умовах.

ФОТО: Майк Кеттон заявив, що відкриття є "життєво важливим". (ABC News: Loretta Florance)
Зображення
ФОТО: головний вчений Інституту Догерті Джуліан Друсе святкує відкриття. (ABC News: Loretta Florance)
Зображення
Коментарі