Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Літературна зустріч із письменником Сергієм Жаданом

Вперше в рамках Миколаївської ХIV Книжкової толоки у Народному домі м.Трускавець відбудеться неймовірна літературна зустріч із найпопулярнішим читабельним українським псьменником Сергієм Жаданом.

“Книжкова толока” – це традиційний культурно-мистецький і літературно-видавничий проект, заснований Любою Хомчак у 2007 році з метою популяризації читання української книжки, презентації видавництв та авторів, а також обговорення за круглими столами і на конференціях головних питань, що стосуються книговидання і книгочитання, це зустрічі із письменниками, видавцями, митцями у навчальних та суспільнозначимих закладах

Сергій Жадан - уродженець Старобільська, що на Луганщині — український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів Жадан і Собаки та Лінія Маннергейма.
Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін.

Літературні твори Сергія Жадана одержали численні національні та міжнародні нагороди, були перекладені більше ніж двадцятьма мовами, зробивши автора одним з найвідоміших сучасних українських письменників. Сергій Жадан є також активним організатором літературного життя України та учасником мультимедійних мистецьких проектів.

2017 року він заснував «Благодійний фонд Сергія Жадана».

Сергій – виключення із правил: він – усюди, але він не нав’язує своєї позиції, не пропагує і не проповідує. Він просто залишається людиною і громадянином – і при тому талановитим і важливим для української культури автором.

Сергій Жадан: «Успішна Україна – це держава, громадяни якої почуваються захищено, комфортно, і в них є бажання робити щось для цієї країни. Мені здається, що саме це ознаки успіху. Максимальна самореалізація, максимальна гармонійність та максимальна захищеність».

Органіатори: Громадська організація "Книжкова толока" - керівник Любов Хомчак спільно із Львівською обласною державною адміністрацією, Миколаївською міською радою, відділом культури м.Трускавець - начальник Тетяна Татомир

Інформаційне забезпечення:
Культурно-туристичний центр TO LVIV

Зображення
Коментарі