Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Концерт "З МУЗИКОЮ В СЕРЦІ" Олега Кульчицького та ІРЕНИ у РОЗДОЛІ - відбувся в неділю

В неділю 23 лютого у Роздолі відбувся концерт Народного артиста України Олега Кульчицького та переможниці пісенного фестивалю ЮРМАЛИ ІРЕНИ.

Концерт відбувся з успіхом. Житкелі Роздолу безмежно дякували акртистам за приїзд та за хорошу якісну музику і українську пісню.

Як зазначила глядачка пані Ірина: "Концерт мені дуже припав до душі, і так, що я обов'язково поїду ще й у Новий Розділ. Слухаючи скрипку Олега Кульчицького, я відчувала себе на 10 небі. А від мелодійних пісень Ірени аж душа співала!"
Гарні слова вдячності говорили артистам і організаторам священики отець Микола Кожух і отець Петро, і селищний голова Марія Рогуля.

Приємно вражені артисти, яких зустрічали роздільці бурхливими оплесками і щирими усмішками та радісними оваціями і вигуками. Це було неперевершено!

Кажуть, високе мистецтво не потребує реклами, але мої зворушливі матеріали не рекламують артистів, а лише додають все нові високі кроки вгору і зближують відстані із глядачами.

В організації концерту активно допомагали директор Народного дому Наталя Овсяник та художній керівник Галина Хомищак, селищний голова Марія Рогуля і священик о. Микола Кожух.

Що ж! Концерт відбувся .. Чекаємо на нові зустрічі з артистами в інших населених пунктах усх, хто цінує високе музичне мистецтво!

Автор статті виконавчий директор концерту Галина ФЕСЮК

Світлини: Юрій Кархут

Зображення
Коментарі