Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Коронавірус і світ - будьмо уважні!

Коронавірус: в Білорусі зросла кількість заражених, Казахстан повідомив про перші випадки
У Білорусі число заражених коронавірусом зросло з 12 до 21. У Міністерстві охорони здоров'я країни повідомили, що на момент ізоляції пацієнтів тести у них були негативними - тобто на той момент вірус ще не виділявся з організму.

Практично всі пацієнти почуваються задовільно, один перебуває в стані середнього ступеня тяжкості.У відомстві додали, що перший пацієнт, у якого в Білорусі був діагностований COVID-19, був виписаний з Мінської інфекційної лікарні.

У той же час Казахстан повідомив про перші два випадки зараження коронавірусом в країні, повідомляє Інтерфакс-Україна.Як заявив міністр охорони здоров'я Елжан Біртанов, двоє заражених громадян прибули з Німеччини, вони ізольовані в інфекційному стаціонарі в Алмати.Число інфікованих коронавірусом COVID-19 в усьому світі станом на вечір 12 березня перевищило 134 тисяч чоловік, з яких понад 4,9 тисяч - летальні.

Перший випадок зараження коронавірусом виявили ще в листопаді - ЗМІ

На планеті більше 120 країн і територій, де виявили вірус.

В Європі епіцентром поширення захворювання є Італія. В Україні зафіксовано три випадки захворювання COVID-19.
11 березня генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус вперше назвав поширення COVID-19 пандемією.

Зображення
Коментарі