Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Життя письменниці Любові Відути - освячене любов'ю ще до її народження..

Днями у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся творчий ювілейний вечір дитячої письменниці Любові Відути, який модерувала завідуюча відділом реклами та проектноі діяльності Львівськоі обласноі бібліотеки для дітей, PR-менеджерка Любов Бендза Саверин

Народилася авторка 9 березня, у день, коли ми відзначаємо народини Тараса Шевченка, у дуже благодатний березневий час, коли земля розпочинає благовіти, озеленюватися травичкою та підставляти своє лоно сонцю. І саме так було сьогодні : сонячно, по весняному красиво, і благодатно.

В бібілотеці зібралися друзі по перу, поціновувачі творчості письменниці та читачі. Затишно і комфортно...Люба Відута, розповідаючи про себе і свої фантастичні життєві історії, небавом створила цей затишок, а друзі - сьогоднішні слухачі творчого вечора, з гумором та цікавинками привітали ювілярку.

- Ні, я не щаслива, сьогодні я дуже щаслива, бо маю нагоду у вишуканому колі провести свій творчий вечір. - сказала Люба Любов Відута. Тому що моє життя освячене любов'ю ще до народження..

Вона також розповіла про творчий процес написання своїх книг, цікаві пригоди із творчих зустрічей і презентацій, про свої мрії та плани на майбутнє.

Перша книжка "Працьовита бджілка" вийшла у 2008 році. Надалі, авторка понад 30 книжок, почала писати прозові твори. Вперше працювала в жанрі фентезі з книгою "Ловці думок".
- Книга вийшла у червні 2018 року, – розповіла Любов Відута. Мені тричі (через рік) снився один і той самий сон – із дивовижною точністю в деталях. Сон був великий. У вірш його важко було б вмістити. Але я розуміла, що мушу його описати, бо сон мені спокою не дасть. Зараз я працюю над продовженням «Ловців думок».

Ось як написала на сторінці у Фейсбуці свої відгуки ведуча заходу Любов Бендза:...."Яскраві враження - це те, що залишається після когось або чогось особливого. А в нас подвійно) Бо саме в нашій бібліотеці святкувала свій ювілей улюблена письменниця багатьох наших читачів Любов Відута.
Тепле спілкування, цікаві факти біографіі та "родзинки" закулісного життя письменниці. А ще багато квітів, привітань та щирих слів, до яких долучаємося й ми. Зичимо завжди сонячних днів, щирих друзів та здійснення всіх мрій!!! Многая літа!"

На завершення творчої зус трічі, за солодким столом, знаній львівській письменниці усі присутні подарували багато гарних побажань та подарунків.
Що ж хай пишеться і мріється, шановна львів'яночко, а ми будемо читати і дітей будемо залучати до впізнання вашої творчості.

І хай ще не один ювілей відбудеться у вашому житті!

Автор: Галина ФЕСЮК
Фото: Юрій Кархут

Зображення
Зображення
Коментарі