Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Коронавірус: Які обмеження вже введені в різних країнах

Щоб запобігти поширенню коронавіруса і мінімізувати його наслідки, ряд країн вже ввели обмеження на пересування по країні, перетин кордону, оголосили карантин або режим надзвичайного стану.

Італія - заборонений в'їзд іноземцям; обмежено пересування між населеними пунктами; закриті навчальні заклади, кіно, театри, музеї, спортивні споруди, дискотеки, паби; заборонені масові заходи; закриті всі торгові точки, крім продуктових і аптек; скорочена робота громадського транспорту.

Іспанія - режим НС; заборонений в'їзд іноземцям; обмежено переміщення по країні; виходити на вулицю можна тільки за покупками, для переміщення на роботу та для догляду за літніми людьми чи дітьми; закриті всі школи, кіно і театри, бари, ресторани і другорядні магазини.

Литва, Латвія, - заборонений в'їзд іноземцям; карантин; закриті школи та інші освітні установи; закриті кінотеатри, театри, музеї, спортзали.

Естонія - режим НС, заборонений в'їзд іноземцям; карантин; заборонені публічні заходи і зборів; закриті школи та інші освітні установи; закриті кінотеатри, театри, музеї, спортзали.

Португалія - закриті всі освітні установи; обмежена робота ТРЦ; максимальна місткість ресторанів зменшена на третину.

Франція - заборонені масові заходи; закриті всі магазини, окрім продуктових, бари, ресторани

Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія - режим НС; закрито кордон для іноземних громадян.

США - заборона на в'їзд громадянам ЄС і людям, які менше ніж 14 днів тому перебували в країнах ЄС; обмежений в'їзд британцям і ірландцям;

Норвегія - іноземці без виду на проживання будуть вислані з країни

Великобританія - розглядається карантин на дуже тривалий період для людей старше 70 років (заборона на вихід з будинку і прийом гостей)

Польща, Данія - заборонений в'їзд іноземцям

Кількість тих, що заразилися у світі зростає

Станом на 16 березня у світі зареєстровано понад 162 тис. випадків зараження коронавірусом. Більше всього - у Китаї та Італії. На третьому місці - Іран, на четвертому - Південна Корея, на п'ятому - Іспанія. В десятку країн з найбільшою кількістю випадків входять Німеччина, Франція, США, Швейцарія та Норвегія.

Коронавірус в Україні і світі: що відомо на 16 березня

У Китаї через коронавірус загинуло понад 3 тис. осіб, в Італії - понад 1,4 тис., в Ірані - понад 720.

Коронавірус в Україні

Коронавірус
Київ на карантині: закриють все, крім аптек і продуктових магазинів

На ранок 16 березня в Україні підтверджено три випадки зараження COVID-19. Перші два випадки були підтверджені в Чернівецькій області. Третій - у Радомишлі Житомирської області, який закінчився летально.

Збільшилася кількість підозр на коронавірус. Такі випадки перевіряють:

Тернопільської області
Волинській
Рівненській
Вінницькій
Черкаській
Полтавській
Запорізькій
Сумській
Донецькій
Луганській
Львівській
223
У МОЗ назвали умови для продовження карантину в Україні Україна і світ борються з коронавірусом: що відомо на 15 березня

Зображення
Коментарі