Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Урочисте Віче з нагоди 104-ої річниці від дня народження Степана Бандери в м.Дубляни

1 січня у м.Дубляни відбулася урочисте віче з нагоди 104-ої річниці від дня народження Степана Бандери, в якому взяв участь міський голова Василь Попович та представники обласної і районної ради, зокрема Зеновій Тістик, Тадей Швай та інші.

Віче розпочала ведуча Оксана Пасірська, яка привітала учасників з нагоди свята.

Опісля відбулася Панахида за упокій душі Степана Бандери. Її відправив о.Володимир Високінський (УГКЦ).

До учасників також звернувся міський голова Василь Попович. Він наголосив, що такі заходи відбуваються ось уже більше десятка років і завжди з надією про пам''ять національного героя Степана Бандеру, який деякий час вчився і проживав у м.Дубляни. Він також звернув увагу на важливості особистості Степана Бандери, його значення для українців, а також попросив молодь пам''ятати про нашого національного героя.

Депутати районної ради Тадей Швай і Юрдига Богдан відзначили нагородою учасників бойових дій - жителів м.Дубляни Поліщука Павла та Пурху Дмитра.

Важливою і змістовною стала доповідь директора історичного музею Львівського сільськогосподарського інституту в м.Дубляни Юрія Токарського. Він нагадав учасникам про історію життя та політичної боротьби Степана Бандери.

А Мирослав Бардахівський – голова Дублянського товариства політичних в’язнів та репресованих додав про важливість і роль особистості Степана Бандери для українського народу.

На закінчення заходу відбулося покладання вінків до пам''ятника Степана Бандери у м.Дубляни, а міський голова подякував учасникам Віче за участь.

Вечоріло. А навколо викладеного свічками тризуба у виконанні об''єднаних хорів м.Дубляни прозвучали пісні "Йшли селом партизани" і "Боже великий, єдиний!" а також Гімн України.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі