Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Різдвяна коляда у Жовківському замку

Ось і відбулося сьогодні фольклорне дійство "Коляда у Жовківському замку", організоване Державним історико-архітектурним заповідником та відділом культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

Різдвяна коляда задумана оригінально - з однієї сторони аби привернути увагу до внутрішнього подвір''я замку, з іншого боку - а де ж інакше як не в замку усім разом поколядувати. Вроді б і в приміщенні і по-родинному. Зрештою, непогано організатори й постаралися: запросили до Жовкви колектив з Івано-Франківщини "Верховину".

Концертну програму також насичено й іншими виступами. Її заповнили: фольклорний колектив із с.Боянець, що виконав Різдвяні колядки, Вертеп районного Народного дому, Народна хорова капела "Діброва" РНД, дитячий колектив хореографічної студії "STАN". Глядачі мали можливість послухати й сольне виконання різдвяної коляди.

Вечоріло. Цього року освітлення замку не давало такого яскравого світлового ефекту, як у минулому, проте Різдвяний дідух все ж підкреслював святковість його внутрішнього подвір''я. А що із глядачами, чи вони були задоволені Різдвяною колядою? Думаю, що так, але їх було небагато. І що трапилось з нашими людьми, невідомо. Кожного разу організатори заходів намагаються не лише привернути увагу жовківчан до Різдвяного фольклору, але й хочуть, щоб люди мали можливість спільно поколядувати, відчути Різдвяну містерію в рідному місті, але їх все менше і менше виходить на вулицю із-за святкового столу.

Зрештою, не дуже весело стає й тоді, коли запрошені до привітального слова гості, відразу залишають сцену і концертну програму. А могли б разом поколядувати, порадіти за своїх учасників концерту та зрештою разом з усіма померзнути на вечірньому морозі.

Різдвяну програму завершував Народний колектив "Верховина", а Володимир Герич і Степан Кунинець подякували усім присутнім за те, що відвідали "Різдвяну коляду" та прийшли разом з родинами. "До зустрічі на коляді у жовківському замку, жовківчани!" - сказав Володимир Герич.

А я від себе додам : "Не тратьте час за споживання їжі, краще потратьте його на духовну споживу! Ідіть до гурту, жовківстка родино! І проведете свій час не даремно на нашій землі!"

Мені особисто було радісно. Христос народився! Славімо його!

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі