Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Водохреща - 2013 в м.Жовква

Сьогодні у всіх храмах м.Жовква священики відслужили святкові Богослужіння, після яких відбулося Водохреща.

Хрещення Господнє - велике християнське свято, яке відзначають у ніч з 19 на 20 січня, відзначають на честь хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Цей день так само важливий для християн, як Різдво і Великдень. Інша назва Хрещення - Епіфанія, що означає з грецької - Богоявлення. Це означає, що після хрещення Христа Іваном, Ісус починає нести Боже слово людям.

Саме про важливість Божого слова нагадав сьогодні на площі міста Жовкви Владика Михаїл Колтун вірним, які прийшли на Водохрещу. Тут, біля великого хреста відбулося посвячення йорданської води священиками храмів м.Жовква. "Мати мир і спокій в душі допомагає сила духа, яку отримує кожен, хто вірить у Дух Святий, що сьогодні сходить у вигляді голуба з небес" - сказав Владика. До речі, наче символічно, над площею Вічевою у цей момент пролетіла зграя голубів. До речі, за моїми спостереженнями, голуби щороку з''являються над площею в час, коли священики промовляють про Святого Духа.

Здавна вважалося, що кожен, хто спожив посвячену воду на Водохреща, очищається і тим самим долучається до Божественної Благодаті Ісуса Спасителя.

Слово «крещаю» перекладається з грецької як «занурювати у воду». Багато сотень років люди наділяють воду силою. Вважається, що вода здатна очистити людину від гріхів і поганих думок, видалити всі його сумніви і направити на шлях істинний. Вода, в яку занурюються люди, символізує собою обмивання душі в ім’я Отця, Сина і Святого Духа.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі