Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Їх юних сміливців лиш жменька була, із серцем зі сталі і духом з граніту…

Їх юних сміливців лиш жменька була,
із серцем зі сталі і духом з граніту…

Під такою назвою 29 січня у Жовківському районному Народному домі відбувся вечір національно-патріотичної свідомості.

До Районного Народного дому зійшлися люди, котрим не байдужа доля молодих київських студентів, що 29 січня 1918 року героїчно загинули під Крутами, і стали національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність України.

Урочистий вечір відкрила Софія Кіх віршем «Під Крутами», автор Володимир Криволап. Методист районного управління освіти, молоді та спорту Омелян Боровець представив глядачам доповідь про історичну подію – бій під Крутами. Доповнили розповідь ведучі Оксана Войтович та Богдан Бовшик.

У заході взяли участь читці – Сайко Ірина, Червонящий Віталій, Думич Андрій, які прочитали вірші, присвячені цій події. Авторську поезію «Крутянам» та «Постала смерть над Крутами на чати» прочитала Галина Фесюк.

Мистецька частина вечора була наповнена патріотичними піснями, які виконали колективи – гурт «Жовківські музики» (кер.М.Верещак), Вокальний ансамбль Жовківського РНД (кер. М.Качмар), квартет Жовкіського РНД (кер. М.Качмар).

На завершення священики виконали спільну молитву за полеглих героїв Крут. Напередодні молитви Владика Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун звернувся із проханням пам’ятати завжди про героїв, що захоронені на Аскольдовій могилі, і посилати за них свою молитву. «Бо ніщо немає такого важливого значення, як духовна пожива» - сказав Владика.

Захід організований працівниками відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації та районної бібліотечної системи

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі