Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Здоров''я ─ запорука щастя

Людина живе, спішить кудись, виконує поставлену перед собою мету, підкоряється певним законам або сама встановлює свої принципи. Та життя змінюється коли починає хворіти. Та дуже часто ми самі шкодимо собі, завдаючи удару по власному здоров''ї. Не усвідомлюючи, що його не купиш за ніякі гроші. Відомо, що на сьогоднішній день найчастіше люди хворіють на серцево-судинні захворювання. Першими ознаками є: біль в серці, задишка при фізичних навантаженнях, серцебиття, втома, в''ялість, прискорений пульс. Виникнення у більшості людей серцево-судинних захворювань спричиненні неправильним способом життя, харчуванням і психічно-емоційними навантаженнями. Паління та алкоголь призводять до погіршення самопочуття, здійснюючи навантаження на органи та серце. Відмовившись від таких згубних звичок, людина залишає собі шанс бути здоровою.

За останні 20 років смертність від серцево-судинних захворювань збільшилася більш ніж у 2 рази. Більш ніж у половини померлих причиною смерті є ішемічна хвороба серця.

Серцево-судинні захворювання займають перше місце серед причин інвалідності в нашій країні. Близько 4% хворих одержують 1 групу інвалідності, близько 60% одержують 2 групу інвалідності. Серед причин інвалідності переважають ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба і судинні поразки мозку.

Для того, щоб бути здоровою слід дотримуватись таких правил:
1. звільнитися від куріння;
2. харчуватися здоровою їжею;
3. займатися фізичними вправами;
4. слідкувати за своєю вагою тіла;
5. контролювати артеріальний тиск.

Також встановлено, що серцевий напад частіше зустрічається з людьми в пригніченому психічному стані. Тобто, якщо людина в депресії, то ризикує своїм серцем навіть більше, ніж курець. Тому знайдіть в собі терпіння, щоб почати здоровий спосіб життя. Адже, запорукою щастя є здоров''я.

Зображення
Коментарі