Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовківчани вітають мужніх чоловіків в Українській асоціації письменників

В неділю 24 лютого у приміщенні Кінопалацу офіцерів у Львові відбувся творчий вечір «Ми пишаємось мужністю вашою, чоловіки», присвячений захисникам України . На вечір прийшли військовослужбовці, воїни-інтернаціоналісти, члени української асоціації письменників.

Програму заходу відкрила голова Української асоціації письменників Західного регіону Елла Красноступ вшануванням пам’яті композитора Микола Сингаївського. Вона запросила присутніх на хвилину мовчання А Галина Дорош виконала пісню «Чорнобривці».

Далі концертну програму продовжила член правління Української асоціації письменників Галина Фесюк. Вона й підготувала цікавий і змістовний захід, в якому взяли участь вокалісти і учасники художньої самодіяльності Жовківщини. Зокрема художній керівник Галина Дорош, бібліотекарі Ірина Сайко та Марія Мулик, студентка акторського факультету Аня Брацук, вихованки Жовківського центру дитячої та юнацької творчості Ірина Кузьмин і Аліна Арсентєва.

На творчому вечорі прозвучали пісні «Моя Україна», «Жовківчаночка» (сл.Галини Фесюк, муз. Галини Мороз), «Сльози за повстанцем», «Про тебе, моя Україно» (слова і музика Вікторії Кирилюк), інші пісні, а також гуморески та вірші присвячені захисникам України – мужнім і вірним, сильним і сміливим чоловікам.

Авторські поезії прочитали також члени асоціації Рябчук Василь, Михайло Павлюк, Євген Вусач.
А ексклюзивні інтерв’ю із тими, хто відбув військову службу і сьогодні став курсантом, які провела ведуча Галина Фесюк, дали зрозуміти, що українці у надійних руках, адже кожен інтерв’юрований запевнив, що службу в армії відбувають справжні мужні чоловіки.

Приємно здивували й курсанти, що були на концерті. Після виступу вони прийшли за куліси подякувати нам, жовківчанам, за хороший настрій і змістовну програмі. До того ж, як виявилося, один із них, у минулому , учень Жовківської ЗОШ №2.

- Що ж, нехай кожному, хто береже кордони України і її цілісність, Бог подарує довгі, щасливі і яскраві на хороші події літа.- завершила концертну програму Галина Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі