Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Відкриття виставки Міжнародного живописного проекту «Барви Розточчя»

15 березня о 15:00 год. в музеї «Жовківський замок» Львівської національної галереї мистецтв відбудеться відкриття виставки Міжнародного живописного проекту «Барви Розточчя».
Виставка «Барви Розточя» у Жовкві є складовою Міжнародного мистецького проекту, що поєднаує кілька культурних акцій – однойменний шостий міжнародний живописний пленер в Томашові Любельському, творчі зустрічі по обидві сторони кордону, а також виставки на території Польщі та України.
Розточчя, як географічний термін, і як горбисте пасмо, що тягнеться із Львівського Високого Замку до центральної Польщі, є частиною Європейського вододілу між Балтійським та Чорноморським басейнами.
Як етнос - Розточчя стло історичне перехрестя слов''янських культур.
Мальовнича краса, унікальний за подібністю ландшафт до Карпат, завжди приваблювали художників.
Проте ґрунтом для художників – учасників пленеру стали не тільки природні мотиви, але й архітектура, етнографія краю. Актуальною є й ідея проведення пленеру, що охоплює польську та українську частини Розточчя. А те, що учасниками стали художники, котрі працюють в різних стилях із різною виконавською майстерністю із Польщі, Македонії та Львівської області, підкреслює відсутність кордонів у культурному сенсі.
На виставці будуть представлені живописні роботи художників: Роберта Бартеля (Польща), Конрада Ґавліка (Польща); Вітольда Закжевського (Польща); Малгожати Кані (Польща); Малгожати Каплан (Польща); Мажени Мазурек-Єндрак (Польща); Кшиштофа Новака (Польща); Терези П’єтрас (Польща); Станіслава Пелки (Польща); Ярослави Попович (Україна); Пьотра Пшибила (Польща); Юрія Рябого (Україна); Тамари Седак ( Україна); Ірміни Скорупської ( Польща).

Зображення
Зображення
Коментарі