Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Про туристичний збір

Мандрівки туристів вулицями Жовкви з його історичними та культурними пам’ятками для бюджету міста є економічно вигідними. В результаті запровадження туристичного збору за 2012 рік поступило 23,0 тисячі гривень збору, а за січень-квітень 2013 року місцевий бюджет вже поповнився на 23,7 тисяч гривень. Це дає можливість додаткового фінансування розвитку туризму нашого міста.
Платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, та отримують послуги з тимчасового проживання (ночівлі). Згідно з рішенням сільської, селищної та міської ради справляння туристичного збору може здійснюватися такими податковими агентами:
адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;
квартирно -посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.
Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку на проживання.

Зображення
Коментарі