Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Категоризація готелів

На сьогоднішній день категоризація готелів, тобто присвоєння їм «зірок», значно відрізняється від застосування її у більшості європейських країн. Відсутність порівняльної процедури в остаточному підсумку дезорієнтує туристів, в тому числі іноземних, і значно ускладнює процес вибору готелю. Тому українськими фахівцями разом із зарубіжними експертами розроблена вдосконалена процедура на основі бальної оцінки, повністю гармонізована з тією, яку застосовують у європейських країнах

«Передбачається, що вже незабаром ця система буде впроваджена» - повідомила голова Держтуризмкурортів України Олена Шаповалова. «Поки що їз більш, ніж 3,7 тис. українських засобів розміщення лише трохи більше 200 мають офіційну категорію», - додала вона.

Голова Держтуризмкурортів зазначила, що вдосконалена система в першу чергу спрямована на забезпечення більш прозорої процедури категоризації, що буде сприяти підвищенню конкурентоспроможності не лише українських готелів, а й національного туристичного продукту в цілому.

Зображення
Коментарі