Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Зустріньте вихідні на Жовківщині

Ось і пригріло весняне сонце. А це означає, що Жовківське Розточчя почало приваблювати туристів своєю неоціненою красою, архітектурними пам''ятками та сакральним мистецтвом. Тим паче, що вартує уваги інфраструктура району: готелі, ресторани, кафе та зони відпочинку. враховуючи ті обставини, що цього року маємо багато вихідних, пропонуємо обрати для туристичних мандрівок Жовківський район.

Сьогодні найбільш популярними залишаються м.Жовква з її історико-архітектурною спадщиною, Крехівський монастир, цілюще джерело "Маруся" у с.Заглина та Потелицький архітектурно-сакральний комплекс.

"Вікна в Європу"

Зі Львова до Жовкви - 25 км. Їдете автобусом чи автомобілем не більше півгодини і попадаєте до історичного міста "Вікна в Європу" -- так можна сказати за близькість із кордоном про це містечко.. На автомобільну дорогу - нема що грішити. В Жовкві можна оглянути десятки пам''яток, пообідати у ресторані "Жовква", або ж у кафе "На підсінню", "Цукерня", а для тих, хто хоче дешевше - у кафе "Ірина". Зрештою екскурсовод може запропонувати й інші кафе. Бюджет програми Жовква-Львів буде коштувати не більше 100 гривень з особи. Якщо ж ви взагалі велосипедом приїдете, то й того менше. Увечері можна заночувати у готельно-ресторанному комплексі"Акварель", "Стиль" чи "Клен". А також в агрооселі "У Іванни", що знаходиться в м.Жовква.

Досвідчені спеціалісти Жовківського ДІАЗу, відділу культури і туризму покажуть вам не лише про кожну памятку, а й розкажуть багато цікавих легенд та оповідок.

"До Крехівського монастиря - шляхом князів та А.Шептицького"

Якщо ж забажаєте, після оглядин Жовкви їхати дальше, пропоную відвідати пам''ятку сакрального мистецтва та духовний центр - Крехівський монастир. Якщо поїдете із жовківським екскурсоводом, він розповість вам про кожну перлинку на відтинку шляху Жовква - Крехів, а це - 14 км.
Неоцінених вражень від краси Жовківського Розточчя отримаєте в урочищі Рубаня, що поблизу монастиря. Зрештою, а хіба нецікаво побачити пам''ятний знак на місці загибелі племінника турецького хана, який брав в облогу Крехівський монастир у 17 ст.?

Для зцілення їдьте до Марусі.

В с.Заглина розташоване цілюще джерело "Маруся". Тому раджу із Крехівського монастиря їхати до Заглини. Якщо ж ви на велосипеді, то маршрут може пролягати через с.Кунин, туди, де часто їздив Іван Франко. І де у с.Лаврикові стоїть цямрована криниця із казки "Лис Микита". Звідтам через Магерів до Заглини. А можна повертатись автобусом через Жовкву, с.Воля Висоцька, де знаходиться церква Архістратига Михаїла з іконостас Жовківської школи різьбярства і малярства, 17 ст. проте, якщо будете їхати із Жовківським екскурсоводом, вас буде очікувати багато приємних сюрпризів.

Якщо ж ви відбудете прощу до Заглини, де варто все ж таки їхати з екскурсоводом, а не спілкуватися з місцевими опікунами святого місця (вони розказують на свій манер про історію виникнення джерела), то звідтам пропоную відвідати м.Раву-Руську, а відтак с.Потелич

Унікальний ландшафт і найдавніший храм на Україні - Божий витвір.
Від м.Рава-Руська до перетину кордону - митниці, що пересікає українсько-польський кордон - 3 км. Але ви поїдете не в тому напрямку. Проте, спочатку вам розкажуть про унікальне місто на кордоні - Раву-Руську, покажуть історико-архітектурні пам''ятки, а звід-там - до с.Потелич. Чого вартує побувати у найдавнішому храмі на Україні - дерев''яній церкві св.Духа (1502 рік) та побачити найвищу дерев''яну дзвіницю , що біля храму святої Трійці. Потелич - в минулому одне із городищ на Жовківщині. Має багато історико-архітектурних пам''яток, легенд, унікальну природу і стави.

Жовківщина - славиться сотнями пам''яток історії та культури, тому варто радитися із спеціалістами, який маршрут є для вас найбільш підходящим і що б вам хотілося побачити і почути.

Впевнена, коли ви захочете відвідати дерев''яні храми, а їх є на Жовківщині 30, разом із дзвіницями - 41, чи історик-меморіальні комплекси, чи ж музеї: Маркіяна Шашкевича, Степана Бандери чи Євгена Коновальця, вам це також удасться.

Дзвоніть за телефоном 0972928109 чи 62050

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі