Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Літературна зустріч із студентами

Сьогодні у Львівському природничому коледжі Львівського Національного університету відбулася чудова літературна зустріч із стедентами різних факультетів, організована викладачем Галиною Химочкою.

Галина Михайлівна розповіла про мою творчість, а також запропонуваластудентам декілька моїх поезій. Молодь - це наше майбутнє, і хто як неми, старше покоління, повиннірозповідати їм про чудові хвилини нашого буття. Тому я прочитала бігато віршів з різних моїх книг, за розділами - духовність, патріоотика, та лірика про коханння.

А також показала слайд-шоу про роботу Жовківської благодійної організації "Розточани", про культурно-мистецькі заходи, які ми з колективом відбували в різних лбластях України та за кордоном. Цікаво, що серед слухачів був студент Василь Кулай із м.Жовкви, який на завершення подякував від імені однокурсників за творчу зустріч із студентами.

А Галина Химочка презентувала прослуховування із диску моїх пісень. Акцентуючи на вислові Ліни Костенко "Між високим легше живеться", я мала на увазі, що своє життя потрібно будувати так аби навколо зустрічалось якомога більше хороших, творчих людей. Адже творчість розвиває інтелект, людина прагне самовдосконалюватися, привести своє життя до чистих помислів і конкретних важливих поступків. На підтвердження моїх слів, студентка прочитала вірш Ліни Костенко.

Зустріч відбулася у теплій дружній обстановці, чим завдячую Галині Химочці та іншим викладачам коледжу

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі