Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В Жовкві відкрито пам''ятник Чорнобильській трагедії

Сьогодні в Жовкві на території неврологічного відділення Жовківської районної лікарні відкрито і освячено пам''ятник Чорнобильській трагедії. Здавалося б не мало й не багато, аж на 27 році після трагедії по усій Україні нарешті своїми силами, подекуди коштами меценатів, почали встановлювати пам''ятники найтрагічнішій події в історії України 20 ст.

У заході взяв участь Народний депутат України Василь Пазеняк, заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Володимир Босий, голова районної ради Тадей Швай,керівники відділів Жовківської РДА, голова Жовківської районної організації „Союз Чорнобиль України" Дзюнька Петро Лукович та , меценати та спонсори зведення пам''ятника та найважливіше - учасники ліквідації Чорнобильської трагедії.

Голова Спілки вручив меценатам та усім , хто приклався до зведення пам''ятника, грамоти та подяки, а голова Жовківської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Кіцілінський Олександр відзначив грамотами учасників -ліквідаторів, головне їхнього голову за добре поставлену працю у Жовківському районі.

Як наголосив ведучий заходу Степан Кунинець, "Пам''ять про таку трагічну світову подію має бути вічна".
Пам''ятник освятили священики УАЦеркви св.Лазаря у м.Жовква.

- Я 10 разів входив у реактор. Сьогодні з важкою душею сприймаю цю подію. І назавжди у серці залишаться мої друзі, яких уже не має в живих - сказав ліквідатор Володимир Градюк.

На сьогоднішній день на Жовківщині із 300 учасників залишилося в живих - 90.

Пісню про чорнобильських лелек подарувала присутнім вихованка Жовківського дитячого центру творчості Настя Арсентєва, а авторський вірш, що стосувався 10 річної річниці трагедії прочитала Галина Фесюк.

Зображення
Коментарі