Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Ударна коасуня Жовківщини

УВАГА!! УВАГА! УВАГА! Найкрасивіші та найрозумніші!- цей конкурс для Вас! З 25 КВІТНЯ РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС "УДАРНА КРАСУНЯ ЖОВКІВЩИНИ"!!! ЗА ПІДТРИМКИ ПАРТІЇ УДАР. ЖОВКІВСЬКОРО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ОСВІТИ, СЕКТОРУ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ. ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЄМО ДІВЧАТ ВІКОМ ВІД 16 ДО 25 РОКІВ.
Умови конкурсу:
Конкурс проводиться серед дівчат віком від 16 до 25 років, які є жителями або вихідцями Жовківського району або м. Жовкви.
Відбуватиметься захід таким чином: 1. Реєстрація учасниць та попередній відбір; 2. Конкурс з показовими виступами учасниць та обрання найкращих конкурсанток.
Реєстрація учасниць з 25.04.2013 р. до 20.05.2013 року.
Для реєстрації потрібно: 1) Заповнити анкету та долучити 2 фотографії (одна у повний ріст, друга портрет) та відправити на емейл (marichka.m@ukr.net) організаторів з приміткою «Красуня». Зразок анкети можна знайти на сторінках заходу, або сконтактуватись з організаторами по емейлу, та за телефоном 0977982694; 2) Отримати результати попереднього відбору, за підсумками якого буде обрано 20 найкрасивіших дівчат Жовківщини. Результати буде оприлюднено на сайті Жовківської РДА, (або в групі ВКонтакте ). Також, організатори проінформують фіналісток конкурсу в телефонному режимі до 03.06.2013; 3) Підготовка учасниць до фінального виступу конкурсу триватиме з 4.06.2013 до 15.06.2013р.; 4) Переможницю обиратиме незалежне журі у складі 8-ми осіб, а також, шляхом голосування серед глядачів конкурсу буде обрано Міс глядацьких симпатій. Кожна учасниця фінального виступу отримає цінний подарунок від підприємців району.
СКАЧАЙТЕ НИЖЧЕ:
http://vk.com/udar.zhovkva

Зображення
Коментарі